Górskie Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym za nami

Górskie Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym za nami

25
0
PODZIEL SIĘ

0803 (1280x720)

Paula Guz z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajęła 5 miejsce w rozgrywanych w sobotę 30.08.2014roku w Przesiece Górskich Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym.

Trasa wyścigu wiodła na wymagających górskich rundach Podgórzyn-Przesieka-Borowice liczących 12km każda. Panie miały do pokonania dystans 60 kilometrów wyścigu ze startem w Jeleniej Górze Cieplicach i metą w Przesiece. Pogoda nie dopisała startującym kolarkom ponieważ padał deszcz. Tytuł Górskiej Mistrzyni Polski zdobyła Paulina Brzeźna-Bentkowska z TKK Pacyfic Toruń. Na 9 miejscu na mecie zameldowała się Paulina Cywińska. W rywalizacji kategorii do 23 lat Paula Pisarska była 8.

0846 (1280x853)

Dziękujemy serdecznie Panu Władysławowi Piszczałka– Przedsiębiorstwo Budowlano-Projektowe Mat i Przedsiębiorstwo Budowlane Atom za obecność na zawodach, wsparcie i kibicowanie.

W rywalizacji juniorek Dorota Przęzak zajęła 7 miejsce. Wygrała PŁOSAJ Nikol UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK. W kategorii juniorek młodszych Weronika Laszkiewicz zajęła 16 miejsce a Sandra Traczyk była 28. Tytuł Mistrzyni Polski Juniorek młodszych zdobyła PEREKITKO Karolina GKS CARTUSIA KARTUZY . W rywalizacji juniorów młodszych Michał Mroczkowski był 57 a 82 lokatę zajął Paweł Szóstka.

FOTFF60

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!!

 

BRAK KOMENTARZY