„Goniec“ donosi…

„Goniec“ donosi…

15
3
PODZIEL SIĘ

Jak w Dzierżoniowie uczczono 25 rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów w 1989 r.? Co czeka nas na tegorocznych Dzierżoniowskich Prezentacjach? Za co Serock wyróżnił Dzierzoniów? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w lipcowym „Gońcu Dzierżoniowskim“ – bezpłatnym biuletynie miejskim.

 goniec_lipiec

W najnowszym wydaniu przeczytasz m.in. o mobilnej wersji strony www.dzierzoniow.pl, jubileuszu 65-lecia Przedszkola Publicznego nr 1 i 45-lecia Szkoły Podstawowej nr 5 w Dzierżoniowie, 10-leciu zespołów „Ewenement“ działających przy Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, a także o wycieczkach rodzinnych, na które zaprosił mieszkańców Urząd Miasta. Dowiesz się również o sukcesach Szkoły Podstawowej nr 9 w eTwinningu, które przedszkola pracują w wakacje, dla kogo i na jakich warunkach jest Karta Dużej Rodziny. Przeczytasz też co nieco o pływaniu.

„Goniec” dostępny jest w Biurze Obsługi Klienta dzierżoniowskiego urzędu, w Wydziale Promocji, w siedzibie Urzędu Stanu Cywilnego oraz w pomieszczeniach Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej. Część nakładu kolportowana jest do skrzynek pocztowych mieszkańców.

UM Dzierżoniów

3 KOMENTARZE

Comments are closed.