Frech Tools Poland

Frech Tools Poland

15
14
PODZIEL SIĘ

Otwarcie zakładu produkcyjnego Frech Tools Poland

17 października o godzinie 10.00 na terenie Bielawskiego Parku Przemysłowego przy ulicy Ks. J. Popiełuszki 1, odbędzie się uroczyste otwarcie nowej siedziby Frech Tools Poland Sp. z o.o.

frech_4

Spółka produkować będzie formy ciśnieniowe do odlewania gotowych części samochodowych. Na kupionym od miasta terenie przedsiębiorstwo Frech Tools Poland wybudowało halę produkcyjną, ale również część administracyjną i szkoleniową.

frech_2_2

Rzecznik – Łukasz Masyk

14 KOMENTARZE

      • pipi odpowiadać tobie to dla mnie mezalians ale zrobię to. Dlaczego nie Dźwiniel cofnij się 16 lat do tyłu i spowrotem wróć do dnia dzisiejszego i będziesz wiedziała dlaczergo PIOTR łYŻWA.

      • Dlatego, że wszystkie partie nie miał z nim szans, więc doszło do połączenia wszystkiego co na zdrowy rozum łączone byc nie powinno, tylko po to by odebrac władze, no bo przecież nie dla miasta…. Tyle lat w pojedynkę mogli tylko siniaka zostawić na Ryslu ale nigdy z nim wygrac, więc stwierdzili., pójdiemy razem. Nie sądzę, by ta osmironica wygrała, ale jesli wygra to będzie zabawna bajka – Łyzwa ich wszystkich wykręci po wyborach, bo co zabronia mu ?? 🙂

  1. Przecież ta firma przeniosła się wraz z pracownikami tylko spod Besteru (tuż koło Dzieciolandii) w Bielawie na teren Bielawskiego Parku Przemysłowego. Nikt z bielawian nie znalazł tam nowego miejsca pracy! Ciekawe jak będzie chwalił się „nowym inwestorem” burmistrz. Już nie mogę się doczekać video relacji z tego „sukcesu” władzy bielawskiej.

  2. Ta obecna władza jest tak bezczelna, że zrobi wszystko, żeby z nas Bielawian zrobić głupków i niedorajdy, aby bezwiednie iść na wybory i dalej głosować na Dźwiniela i tych, co dla jakiejś tam władzy, sprzedali się Dźwinielowi za miskę soczewicy – za spokój, pieniądze i zaszczyty. Niedoczekanie Wasze!

Comments are closed.