Finał konkursu kwiatowego już w sobotę

Finał konkursu kwiatowego już w sobotę

0
UDOSTĘPNIJ

Jak wyglądają najpiękniejsze ogrody, skwery i balkony w Dzierżoniowie, dowiemy się już 12 września. Tym razem z okazji XX edycji konkursu „Piękno kwiatów i zieleni wokół nas” organizatorzy zapraszają uczestników do wojsławickiego Arboretum.

piekno_kwiatow_w_sobote

Od początku konkursu wzięło w nim udział ponad tysiąc mieszkańców, nagrodzono 241 osób. W tym roku dołączą kolejni, a wyniki ich starań będzie można obejrzeć na plenerowej wystawie fotograficznej.

Dzięki pomocy sponsorów gala będzie miała uroczystą oprawę. Uczestnicy, sponsorzy i organizatorzy spotkają się 12 września o godz. 14.00 wOtworzy się w nowym oknie Arboretum w Wojsławicach. Dojazd zapewniają uczestnikom organizatorzy. Na laureatów czekają atrakcyjne ogrody pozwalające rozwijać ich ogrodnicze pasje – będą to m.in. kwiaty, krzewy i sadzonki drzew, nawozy oraz bony na zakupy w sklepach ogrodniczych. Poza kategoriami konkursowymi nagrodę dla najpiękniejszego ogrodu na ziemi dzierżoniowskiej o wartości 3.000 zł przyzna także dyrektor Arboretum.

Uczestnicy gali zostaną oprowadzeni po arboretum przez Hannę i Tomasza Nowaków. Wysłuchają także ciekawego wykładu. Całość zakończy się ok. godz. 18.00.

BRAK KOMENTARZY