Eko projekt

Eko projekt

31
0
PODZIEL SIĘ

Eko projekt. O ekologii w powiecie dzierżoniowskim

DSC02586

Fundacja ECO-INNOVA we Wrocławiu w partnerstwie z Ekologiczną Szkołą Podstawową nr 7 im. Juliana Tuwima w Bielawie oraz firmą EKOGREEN S.A. we Wrocławiu, realizują projekt pt. „Nowoczesne wspieranie działań społeczeństwa na rzecz zrównoważonego rozwoju”, który jest współfinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

DSC02581

W rozmowie przeprowadzonej z koordynatorem projektu, Panią Grażyną Król mogliśmy się dowiedzieć, że jego głównym celem jest zwiększenie świadomości wśród mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego, a także wiedzy i edukacji w zakresie zrównoważonego rozwoju wśród dyrektorów, nauczycieli i uczniów.

Aktualnie trwają zapisy dla osób zainteresowanych wzięciem udziału w projekcie. Wszelkie informacje można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej SP nr 7 w Bielawie, www.sp7bielawa.pl.

DSC02580

Tylko 100 uczniów i 50 osób dorosłych może skorzystać z tego innowacyjnego projektu, a warto również dlatego, że każda placówka po jego zakończeniu otrzyma certyfikat, a dla najlepszej szkoły przewidziane są nagrody.

Katarzyna Krzak, fot. Katarzyna Krzak

katarzyna.krzak@tygodnik.info.pl

BRAK KOMENTARZY