Dzierżoniów za pół ceny

Dzierżoniów za pół ceny

8
0
PODZIEL SIĘ

dsc_0007

Nasze miasto włączyło się w akcję „Dolny Śląsk za pół ceny”. W dniach 24-26 października najważniejsze atrakcje turystyczne regionu turyści będą mogli zwiedzać 50% taniej. W Dzierżoniowie wieżę dzierżoniowskiego ratusza dorośli odwiedzą za 1 zł, dzieci studenci, emeryci i renciści mają wstęp wolny.

Organizatorem akcji jest Dolnośląska Organizacja Turystyczna. Działania mają ożywić najsłabszy pod względem turystyki ostatni październikowy weekend. My zapraszamy do podziwiania przepięknej panoramy Kotliny Dzierżoniowskiej i sąsiednich masywów górskich z wysokości 47 metrów.

Ratuszowa wieża, u stóp której znajduje się rekonstrukcja warsztatu menniczego z XIV w., jest pierwszym przystankiem na Trakcie Smoka. To trasa turystyczno-spacerowa oprowadzająca po najciekawszych miejscach i zabytkach w naszym mieście.

Bilety na wieżę można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej w Wydziale Promocji. Tam też można uzyskać szczegółowe informacje o atrakcjach turystycznych Dzierżoniowa i najbliższych okolic, zaopatrzyć się w pocztówki, mapy i wydawnictwa lokalne.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY