Dzień Otwarty w Interaktywnym Centrum Poszanowania Energii

Dzień Otwarty w Interaktywnym Centrum Poszanowania Energii

13
7
PODZIEL SIĘ

icpe_21

W ramach EDD udostępniony będzie obiekt Interaktywnego Centrum Poszanowania Energii, utworzony na bazie zabytkowej przepompowni wody. Jest to stacja pomp pracująca do dziś (unikatowe pionowe pompy z 1909 roku). W ICPE realizowane są programy dydaktyczne, których celem jest edukacja ekologiczna.

W ramach programu edukacyjnego w zakresie energetyki odnawialnej i poszanowania dla środowiska naturalnego można zobaczyć urządzenia przetwarzające energię, przeprowadzić eksperymenty. Zwiedzający po zapoznaniu się z częścią muzealną, będą mogli skorzystać z ogrodu dydaktycznego wyposażonego w wiele instalacji i urządzeń technicznych, a także spędzić wolny czas w formie pikniku przy grillu lub ognisku (prowiant własny gości).

Organizator:

Bielawska Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o. o., ul. Wolności 57, 58-260 Bielawa,

Tomasz Kuleta, tel. 74 645 64 09, e-mail: icpe@barl-bielawa.pl

Rzecznik – Łukasz Masyk

7 KOMENTARZE

  • Pan Rzecznik podał informację, którą otrzymał od P. Tomasza Kuleta,
   i zapewne umknął mu ten szczegół. A P. Tomasz Kulata podał nr tel. i e-mail w nadziei, że: „goście z własnym prowiantem” do niego zadzwonią i uzgodnią ten dzień specjalnie dla siebie!
   Ot i wszystko.
   A tow. JEJ nie bądź taki skrupulatny, bo po wyborach „ustrzelą” cię jak nic, jeśli nie nowi to swoi.

 1. Dzień otwarty bo na codzień świeci pustkami ta nietrafiona inwestycja za kilka milonow zlotych. To jest pomnik niegospodarności i rozrzutności Ryszarda Dźwiniela.Nie jeden zreszta w Biedawie. Pozostana po Tobie Ryszardzie dlugi do splacenia i owe pomniki bezmyslnosci.

  • Dobre! Po 16-letnim rządzeniu w Bielawie po Ryszardzie pozostały ogromne długi oraz pomniki bezmyślności i niegospodarności.

   • Ale za to ile imprez zakrapianych nasi notable tam na uboczu Bielawy za wysokim murem zorganizowali? To tylko czytający faktury za imprezy specjalne wiedzą.

Comments are closed.