Dzień Dziecka w Szkołach Niepublicznych w Bielawie

Dzień Dziecka w Szkołach Niepublicznych w Bielawie

8
0
PODZIEL SIĘ

Duże dzieci to też dzieci. Nauczyciele każdego ucznia traktują trochę po rodzicielsku. Status dziecka na szczęście nie ma ograniczeń wiekowych i formalnych, dlatego nie bacząc na wiek wychowanków nauczyciele naszej placówki zagospodarowali 2 czerwca 2014r. w specjalny sposób.

2

Po obowiązkowych zajęciach edukacyjnych odbyły się obchody Dnia Dziecka. Cała społeczność szkolna wzięła udział w debacie będącej elementem projektu „Szkoła Współpracy”. Debata skutecznie ujawniła warunki współpracy pomiędzy uczniami oraz uczniami i nauczycielami .

Projekt edukacyjny ma na celu zaktywizowanie wszystkich do udziału w życiu szkoły, ale przede wszystkim danie każdemu uczniowi szansy na wyrażenie swoich poglądów na rozmaite tematy.

6

Po debacie odbył się konkurs wiedzy o zdrowiu i profilaktyce uzależnień „Używkom mówimy zdecydowane NIE!”. Konkurs obejmował 30 pytań i miał charakter drużynowy. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodyczami.

Zwieńczeniem Dnia Dziecka było wspólne grillowanie. Zajadano się pysznościami dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, w ramach projektu „Wiem, co jem”.

Było radośnie, pogodnie i kolorowo. Miłośnicy sportu bawili się piłką koszykową, inni relaksowali się na ławeczkach w „zielonej klasie”. Wszystkim dopisywał świetny humor. Nawet pogoda okazała się łaskawa. Fajnie jest być dzieckiem!

BRAK KOMENTARZY