Dzień Dziecka na wysokości

Dzień Dziecka na wysokości

11
0
PODZIEL SIĘ

Drodzy rodzice, nie macie pomysłu jak umilić dzieciom ich święto? Dzierżoniów – miasto z inicjatywą zaprasza najmłodszych wraz z opiekunami w niedzielę do bezpłatnego odwiedzenia wieży widokowej. Jeśli pogoda pozwoli, będzie to doskonała okazja do zrobienia sobie rodzinnego zdjęcia na tle miasta z wysokości 47 metrów.

 0wieza_0

W godzinach otwarcia Centrum Informacji Turystycznej, tj. od godz. 9.00 do godz. 17.00, wystarczy pokonać ponad 150 schodów i można podziwiać przepiękne widoki na Kotlinę Dzierżoniowską. Wchodząc na wieżę ratuszową można zobaczyć mechanizm zabytkowego zegara.

Najmłodsi wraz z opiekunami mogą w Dzień Dziecka wejść na wieżę bezpłatnie. Ponadto Wydział Promocji przygotował niespodzianki – rozgrywki rodzinne na dziedzińcu ratusza. Każdy zwycięzca zostanie obdarowany drobnym upominkiem.

Masz inne plany w tych dniach? Nie martw się. Na wieżę możesz wejść także w innym terminie. Jest ona dostępna dla mieszkańców i turystów od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do godz. 17.00, w soboty od godz. 11.00 do godz. 17.00 i w niedzielę od godz. 9.00 do godz. 17.00. W czynnym w tym czasie Centrum Informacji Turystycznej można uzyskać szczegółowe informacje o atrakcjach turystycznych Dzierżoniowa i najbliższych okolic, zaopatrzyć się w pocztówki, mapy i wydawnictwa lokalne. Informacje pod numerem telefonu 74 645 04 02.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY