Dzień Dziecka i Piknik Gimnazjalny w Piławie Górnej

Dzień Dziecka i Piknik Gimnazjalny w Piławie Górnej

21
0
PODZIEL SIĘ

Kolejny raz wspólnie z Urzędem Miasta w Piławie Górnej oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury uczniowie, rodzice i nauczyciele gimnazjum przygotowali piknik rodzinny na placu przed stadionem miejskim.

20140604c_piknik_059

Piękna pogoda, wspaniały humor, mnóstwo atrakcji i ogromne zaangażowanie organizatorów sprawiło, że niedzielne popołudnie mieszkańcy Piławy Górnej spędzili z nami.

Przygotowaliśmy wiele stoisk atrakcyjnych dla podniebienia: sprzedaż frytek, gofrów, „cebulaków”, kawy, herbaty i ciasta oraz kiełbasek z grilla. Dla ducha był kiermasz książek, pokazy taneczne uczennic klas trzecich gimnazjum i nauczycielek języków obcych.

Odbył się także występ Aleksandry Brzuszkiewicz ze szkoły podstawowej, Klaudii Sołtysiak oraz kółka muzycznego z gimnazjum. Dziewczęta z klasy III c wykonywały artystyczne malowidła na twarzach najmłodszych dzieci.

20140604c_piknik_021

Podczas pikniku zostały wręczone nagrody dla uczniów za udział w szkolnym konkursie ortograficznym i mitologicznym. Uczniowie dostali też podziękowania za udział w kweście świątecznej.

Animatorzy zaproszeni przez MOK zabawiali dzieci podczas przedstawienia. Maluchy korzystały chętnie z nadmuchiwanego zamku i trampoliny – atrakcji ufundowanych przez Urząd Miasta i Radę Miejską w Piławie Górnej.

Piknik rodzinny jest już tradycją naszego gimnazjum. Cieszymy się, że możemy współpracować z Miejskim Ośrodkiem Kultury, miejskim i rodzicami uczniów. Efektem naszej współpracy jest wspaniała atmosfera i udana zabawa dla wszystkich mieszkańców Piławy Górnej.

Dyrektor Gimnazjum

im. Zesłańców Sybiru w Piławie Górnej

Edyta Lisowska

Zdjęcia: Miejski Ośrodek Kultury w Piławie Górnej

UM Piława Górna

BRAK KOMENTARZY