Dzieci pod opieką bokserów

Dzieci pod opieką bokserów

25
0
PODZIEL SIĘ

Mamy z dzierżoniowskiego Klubu Mamuśki spalały 26 kwietnia kalorie na aeroboksie w Global Boxing Gym Dzierżoniów, a ich pociechy w tym czasie pod opieką bokserów szalały na ringu. Ale nie z przeciwnikiem, lecz z… piłkami. Było to kolejne spotkanie klubu w formule mama + maluszek.

 1-obraz_006

Uczestniczki spotkania powitał na sali Piotr Wilczewski – były bokser zawodowy wagi średniej. Mistrz Europy organizacji EBU, a także zdobywca pasów WBF International oraz Mistrza Świata federacji TWBA w wadze superśredniej opowiedział o klubie, który powstał m.in. z jego inicjatywy w 2007 r. i o zajęciach, jakie są w nim prowadzone. Potem zaś Marcin Okarma – instruktor boksu oraz fitness i cutman przeprowadził dla mam trening aeroboksu, na którym musiały się nieźle spocić…

 1-obraz_002

Gdy mamy były zajęte spalaniem zbędnych kalorii, dzieci miały okazję zetknąć się, niektóre po raz pierwszy, ze światem boksu. Podobały im się rękawice bokserskie i zabawy z piłkami gimnastycznymi w ringu. A bokserom tak przypadły do gustu zabawy z dziećmi, że zapowiedzieli zaproszenie dla Klubu Mamuśki na kolejne spotkanie.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY