Dwa medale zawodniczek SOWY Pieszyce

Dwa medale zawodniczek SOWY Pieszyce

18
0
PODZIEL SIĘ

W dniach 30.05-01.06.2014 w Borkowicach odbywały się Krajowe Mistrzostwa Polski LZS Młodzików i Młodziczek w Zapasach w Stylu Wolnym oraz Klasycznym.

Sylwia Martyka Złoty medal oraz Natalia Kołosz brązowy medal kat. 52 kg

Powiat Dzierżoniowski w zawodach reprezentowały zawodniczki ULKS SOWY Pieszyce : Sylwia Martyka oraz Natalia Kołosz. Na co dzień zawodniczki trenujące pod okiem Stanisława Warchoła rywalizowały w Krajowych Mistrzostwach LZS w kategorii 52kg. Nasze zawodniczki zaprezentowały się świetnie gdyż Sylwia Martyka zdobyła w tym turnieju złoty medal a Natalia Kołosz brązowy.

Podczas tych Mistrzostw nie było mocnych na nasze zawodniczki gdyż wygrywały wszystkie swoje pojedynki. W półfinale doszło do bratobójczego pojedynku i z niego zwycięsko wyszła Sylwia która awansowała do finału a Natalia musiała stoczyć walkę o brązowy medal. Jest to dotychczasowy największy sukces naszych młodych zapaśniczek które należą do Kadry Dolnego Śląska Młodziczek w zapasach.

Zarząd Klubu ULKS SOWA Pieszyce składa wielkie podziękowania się dla Pana Burmistrza Miasta Mirosława Obala oraz jego zastępcy Pawła Brzozowskiego za wsparcie dla Pieszyckich zapaśników.

 

BRAK KOMENTARZY