Dorota Przęzak Mistrzynią Polski w Kryterium Ulicznym

Dorota Przęzak Mistrzynią Polski w Kryterium Ulicznym

11
0
PODZIEL SIĘ

WP_20140824_014

Dorota Przęzak z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zdobyła tytuł Mistrzyni Polski juniorek w Kryterium Ulicznym. Swój sukces zdobyła wygrywając ostatnią serię Mistrzostw Polski czyli Memoriał Stanisława Królaka rozgrywany w niedzielę w centrum Warszawy i tym samym zdobyła przewagę punktową zapewniającą jej koszulkę Mistrza Polski w całym cyklu 6 kryteriów.

Dekoracja finalistów była bardzo medialna, nie zabrakło wielu sław kolarstwa szosowego w Polsce, włodarzy Miasta Warszawa oraz zgromadzonych kibiców.

Dorota rywalizowała wraz z elitą kobiet na dystansie wymagających 10 okrążeń o łącznym dystansie 30km. Trasa wiodła pod stromy brukowany podjazd, gdzie znajdowała się premia górska. Dorota wygrała w juniorkach, zaś w elicie kobiet swój sukces odniosła Paula Guz, która zdobyła 3 miejsce w kategorii seniorek. Na 7 miejscu uplasowała się Paulina Cywińska. W klasyfikacji generalnej po 6 cyklach Paula Guz w seniorkach zajęła 4 miejsce, Natalia Mielnik 7, Paulina Cywińska 12, a Monika Kopińska była 4 w klasyfikacji do 23 lat.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!!

BRAK KOMENTARZY