Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy dla Frankonii

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy dla Frankonii

12
0
PODZIEL SIĘ

certyfikat5

Dolnośląskie Certyfikaty Gospodarcze – symbole jakości oraz rzetelności gospodarczej już po raz dwudziesty czwarty trafiły do firm z Dolnego Śląska. Dzierżoniowska firma Frankonia Poland została po raz trzeci z rzędu jako jedyna firma w powiecie dzierżoniowskim nagrodzona Dolnośląskim Certyfikatem Jakości.

Sekretarz Województwa Dolnośląskiego Lilla Jaroń wyróżniła tegorocznych laureatów w trakcie uroczystej gali, która odbyła się w Muzeum Miejskim Wrocławia. Tym samym kolejne firmy dołączyły do grona kilkuset przedsiębiorstw docenionych za przestrzeganie najwyższych standardów jakości i dbałości o gospodarczą wiarygodność.

– Certyfikat to ogromne wyróżnienie dla przedsiębiorstwa. Żeby go otrzymać, należy przejść surową weryfikację. Sprawdzamy wyniki finansowe z trzech ostatnich lat, bierzemy pod uwagę odpowiedzialność społeczną biznesu i odpowiedzialność za pracownika, innowacyjność, a także plan na przyszłość – mówi Janisław Muszyński – Przewodniczący Rady Inicjatorów DCG – Przedsiębiorstwa, którym przyznano certyfikat, są gospodarczymi ambasadorami Dolnego Śląska.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY