Dolnośląska Liga Talentów – eliminacje

Dolnośląska Liga Talentów – eliminacje

11
0
PODZIEL SIĘ

Śpiewasz, tańczysz, występujesz w kabarecie? Pokaż się szerszej publiczności i weź udział w Dolnośląskiej Lidze Talentów. Artyści amatorzy mogą wziąć udział w eliminacjach do finału w czterech ośrodkach na terenie województwa. 15 najlepszych wystąpi na scenie we Wrocławiu.

 dlt

Organizatorem konkursu jest Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu. Eliminacje przeprowadzą zaś Obornicki Ośrodek Kultury, Bogatyński Ośrodek Kultury,Centrum Kultury „Muza” w Lubinie i Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.

Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja dolnośląskiego amatorskiego ruchu artystycznego i pokazanie go w atrakcyjnej i nowoczesnej formie. Konkurs odbędzie się w okresie od maja do września 2014 roku w dwóch etapach. Zaprezentują się na nim zespoły muzyczne, soliści, tancerze oraz wykonawcy małych form teatralnych i kabaretowych.

Regulamin konkursu, harmonogram pierwszego etapu wraz z podziałem terytorialnym można znaleźć tutaj- www.dzierzoniow.pl/sites/default/files/pliki/informacje/regulamin-dlt-ost-1.pdf

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY