Dobry występ na Pucharze Polski w Zapasach

Dobry występ na Pucharze Polski w Zapasach

10
0
PODZIEL SIĘ

W miniony weekend 23-25 mają w Łukowie odbył się II Puchar Polski w Zapasach w Stylu Wolnym Kadetek oraz Kadetów w ramach Centralnych Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

DSCF1875

W zawodach tych MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW reprezentowali : Anna Czerwińska 49kg, Jakub Kocerba 42kg oraz Eryk Sitko 76kg. Nasi podopieczni pokazali się z dobrej strony zdobywając Pucharze Polski dwa brązowe medale. Pierwszy medal wywalczyła Anna Czerwińska która pokazała charakter w stoczonych pojedynkach.

Drugi brązowy medal w zawodach wywalczył Eryk Sitko 76kg. Ostatni nasz podopieczny Jakub Kocerba kat 42 kg musiał zadowolić się V lokatą. Dzięki uzyskanym wynikom sportowym nasi zawodnicy w komplecie awansowali do Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Zapasach w Stylu Wolny.

Zarząd Klubu chciałby podziękować firmie DRG AGRO GROUP z Tuszyna za wsparcie finansowe podczas wyjazdów sportowych naszych zawodników. Wielkie podziękowania dla Firmy El MONT z Dzierżoniowa za wsparcie techniczne oraz finansowe naszych zawodników.

BRAK KOMENTARZY