Dni Bielawy! (GALERIA!)

Dni Bielawy! (GALERIA!)

26
14
PODZIEL SIĘ

Dni Bielawy 2014 to już historia. Organizatorzy w tym roku zadbali o dobór artystów z przeróżnych muzycznych gatunków. Całość imprezy, przez dwa dni prowadzona była przez bezkonkurencyjnego Jarosława „Elka” Florczaka.

Pierwszego dnia SHAZA w rytmach disco – polo zabawiała swoich fanów, ku ich słyszalnej radości.

Od popołudnia było też ludowo i kolorowo – a wszystko za sprawą występów artystów ze Spółdzielczego Centrum Kultury.

Tuż po Shazie na scenie pojawiła się  FORMACJA NIEŻYWYCH SCHABUFF ze swoim doskonale znanym repertuarem. Olek Klepacz wspominał koncerty w Bielawie i pozdrawiał wszystkich bielawian.

Wieczór zakończył hip – hopowy TRZECI WYMIAR – to ukłon w stronę młodej publiczności, fanów hip – hopu.

W niedzielę miał wystąpić Jerzy Połomski, jednak w ostatniej chwili jego występ został odwołany z powodu choroby. Zamiast artysty wystąpił band Teren Zabudowany.

Jednak wszyscy czekali na godzinę 21:45- DODA wystąpiła  ze swoim Fly High Tour Live – to performance, który z każdą minutą był ciekawszy, jeszcze bardziej artystyczny i profesjonalny.

Artystka nie tylko była blisko swoich fanów, ale też zapraszała ich na scenę, prowadząc niewybredny dialog z publicznością zyskała sobie jej sympatię.

Dni Bielawy zakończył efektowny pokaz laserowy.

 

14 KOMENTARZE

 1. Impreza świetna. W tym roku miasto stanęło na wysokości zadania . Brawo dla organizatorów.

   • Na zdjęciu piątym od końca nie wyglada zbyt wspaniale. Zobacz jej nogi. A do tego te niewybredne, a wręcz żenujace teksty w dialogu z publicznoscią pokazały, że nie ma w ogóle klasy. Tylko epatowanie sztucznym biustem. Ciekawe ile miasto zapłaciło za jej występ?

    • Zapewne masz małe i do tego obwisłe cycki i zazdrościsz jędrności Dodzie. No cóż jesteś też pewno starą dobiegającą 50 siątki mężatką która już nie uprawia seksu bo nie ma z kim.
     Więcej luzu ci życzę!!!!!!

 2. Najlepsza impreza od lat. Brakowało jedynie wody ale widać, że nie długo będzie a P. Burmistrz słowa dotrzymał.

  • Czerwony burmistrz zaprasza blondi-skandalis Dodę. A jeszcze niedawno udawal sie na 10-lecie dekanatu do Biskupa Deca. Wstyd i zenada- bielawianie ocknijcie sie jakigo pajaca wybieracie na burmistrza

   • No i co z tego ma wynikać, że był w dekanacie? Miał nie robić Dni Bielawy bo garstka dziwnych ludzi uważa, że Doda jest fee . Punk puk czy masz mózg anonimie!!!

 3. Myslenie i kojarzenie nie boli,wiec mysl. wasz burmistrz nie ma kregoslupa moralnego, bo nigdy go nie mial fircyk z PZPR

  • To nie burmistrz organizuje tylko pracownicy mokisu. Burmistrz daje pieniądze z budżetu czyli nasze. Więc jeżeli było fajnie to znaczy że sporo my mieszkańcy za ten przepych zapłaciliśmy

 4. Doda nie istnieje w mediach. Nie jest zapraszana na żadną poważną imprezę. Chałturzy po takich wioskach jak Bielawa żeby przeżyć. A scena, którą wozi ze sobą i wypożycza kosztuje więcej niż wszystkie kapele razem wzięte na Dniach Bielawy

 5. Skandalistka Doda pasuje przy skandalicznym ogłoszeniu przez burmistrza wykupu zbiornika za 7 mln zł.

Comments are closed.