Dłuuugie dystanse na dwóch kółkach

Dłuuugie dystanse na dwóch kółkach

14
0
PODZIEL SIĘ

Kolejne sukcesy ma na koncie dzierżoniowski maratończyk rowerowy Marian Kołodziejski. Z maratonów w Łasku i Choszcznie przywiózł pierwsze i drugie miejsce. A to tylko rozgrzewka przed tym, co planuje na sierpień.

 jastrzebie_laskie

8 czerwca w Supermaratonie Jastrzębi Łaskich dzierżoniowski miłośnik cyklo sportu przejechał w 5 godz. i 42 min. ponad 200 km, zajmując w swojej kategorii M 5 (50-60 lat) najwyższe miejsce na podium, a w klasyfikacji open 6. miejsce.

Kolejny weekend przyniósł dalsze sukcesy. 14 czerwca w Choszcznie w IX Maratonie „Pętla Drawska” Marian Kołodziejski był drugi w swej kategorii wiekowej. Zdobył też 5 miejsce w klasyfikacji open i doliczył 250 km do swego rocznego, sięgającego już 12 tys. km, przejechanego dystansu.

I choć ten maraton okazał się bardzo udany, bo pan Marian wygrał pobyt w SPA, to zawodnik zamiast się w nim relaksować, wybiera się na kolejne rowerowe zmagania. 21 czerwca czeka go Supermaraton Rewal Bike System w Niechorzu, a potem drugi etap Bałtyk Bieszczady Tour 2014 w Radlinie (V Ślaski Maraton Rowerowy) i sierpniowy ultramaraton na trasie Świnoujście – Ustrzyki Górne.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY