Deszcz, błoto, adrenalina i wygrana!

16
1
PODZIEL SIĘ

16-08-2014 w Szklarskiej Porębie u podnóża nartostrady Puchatek około 800 kolarzy wystartowało w 7 edycji BIKEMARATONU- największego w Polsce cyklu maratonów MTB. W trudnych warunkach atmosferycznych(deszcz i błoto) zawodnicy zmierzyli się z trzema trasami MINI-23km(650m przew.),Mega-54km(1650m przew.) i GIGA-77km(2400m przew.).

7

Po raz drugi w tym sezonie zawodnicy LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA zdobyli srebrny medal w kat. drużynowej Muszkieter udowadniając że tworzą solidny zespół . Team reprezentowali : Joanna Bagińska , Sebastian Balsam , Wacław Barancewicz , Jędrzej Budzik, Paweł Chojnacki, Grzegorz Chłodowicz, Marek Kuś, Krzysztof Kupiec, Piotr Kunigowski, Kamila Piechowicz , Wojciech Piechowicz, Rafał Wójcik, Witold Węglarz, Daniel Wyrzucki.

Na wyróżnienie zasługują : Joanna Bagińska która w tych trudnych warunkach na dystansie Mega w kat. K-4 przyjechała jako czwarta zawodniczka , Kamila Piechowicz uplasowała się na dystansie MINI w kat. K-3 jako piąta . Krzysztof Kupiec zdobył brąz w kat M-3 MINI, swój pierwszy medal w cyklu. Bardzo dobrze zaprezentował się debiutujący w naszym teamie w tym sezonie Witold Węglarz zajmując piąte miejsce w kat.K-4 na dystansie MEGA.