Dariusz Kucharski rozpoczyna kampanię wybroczą

Dariusz Kucharski rozpoczyna kampanię wybroczą

28
24
PODZIEL SIĘ

Nowoczesny Dzierżoniów. Dariusz Kucharski rozpoczyna kampanię wybroczą

1

Dariusz kucharski pełni obecnie funkcję wicestarosty powiatu dzierżoniowskiego, postanowił wystartować w Wyborach Samorządowych na stanowisko burmistrza miasta. Swoją decyzję uzasadnia następująco: Od urodzenia jestem związany z Dzierżoniowem. Tutaj uczyłem się, utaj założyłem rodzinę i tutaj realizuję się zawodowo.

W związku z tym bardzo zależy mi nas naszym mieście. Decyzję o kandydowaniu na burmistrza, decyzję trudną i ważną, podjąłem ważąc wszystkie za i przeciw. Podjąłem tę decyzję również po rozmowie z moimi bliskimi. Uznaliśmy wspólnie, że jestem przygotowany, aby kandydować w wyborach oraz pełnić funkcję burmistrza Dzierżoniowa, tym samym służąc mieszkańcom.

2

Uroczysta inauguracja kampanii wyborczej Komitetu Wyborczego Wyborców Dariusza Kucharskiego odbyła się w środę, 24 września punktualnie o godzinie 17.00. Do Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury przybyli reprezentanci komitetu wyborczego, ich rodziny, a także mieszkańcy miasta, którzy chcieli zapoznać się z programem wyborczym drużyny Dariusza Kucharskiego.

Komitet Wyborczy Wyborców Dariusza Kucharskiego reprezentują lokalni patrioci, którzy chcą działać na rzecz miasta. Każda z osób należących do komitetu wyborczego przywiązana jest do Dzierżoniowa, jak również identyfikuje się z tym co dobre i złe, a związane jest bezpośrednio z tym miastem. Członkowie i sympatycy Komitetu Wyborczego Wyborców Dariusza Kucharskiego postanowili wziąć udział w wyborach, by zaprezentować wyborcom przepis na nowoczesny Dzierżoniów. Co kryje się pod tym hasłem?

kucharski 001

– Dzierżoniów jest miastem z inicjatywą. Jest liderem w zakresie rozwoju i zmian w przestrzeni społecznej i infrastrukturalnej w naszym powiecie, regionie oraz kraju. Pod hasłem przepisu na Nowoczesny Dzierżoniów rozumiem jeszcze większe otwarcie urzędu i administracji na konkretne potrzeby mieszkańców całego miasta, poszczególnych środowisk lokalnych, takich jak osiedla, dzielnice czy nawet ulice. Dla mnie nowoczesnością jest właśnie przekazanie inicjatywy mieszkańcom, poprzez tworzenie budżetu obywatelskiego – w dużej mierze kierowanego przez mieszkańców, a nie urzędników czy radnych…

kucharski 021

W skład drużyny Dariusza Kucharskiego weszli ludzie, od la mieszkający w Dzierżoniowie, którzy niejednokrotnie udowodnili, że potrafią skutecznie działać i zmieniać otaczającą rzeczywistość. Są to osoby w różnym wieku, mające różnorodne doświadczenie. Są to samorządowcy, których mieszkańcy miasta mieli okazję poznać, a także osoby, które dopiero zaczynają raczkować w polityce. Komitet Wyborczy Wyborców Dariusza Kucharskiego reprezentują:

Dorota Pieszczuch, Marian Andrzej Darakiewicz, Marta Hubisz – Majecka, Andrzej Bolisęga, Łukasz Bienias, Agnieszka Denysiak, Paweł Sibik, Sylwia Kronenberg, Mateusz Cegiełka, Barbara Gaweł, Adam Bagiński, Sebastian Maniak, Jacek Paweł Prysak, Jarosław Perlak, Maciej Woźniak, Leszek Łazor, Ireneusz Żygadło, Rober Baran, Piotr Barski i Patrycja Sznurowska.

– W przypadku wygrania wyborów zamierzam być takim burmistrzem, którego nie będą wstydzić się mieszkańcy. Trzeba pamiętać, że pełnienie takiej funkcji jest służbą mieszkańcom.

Jak zakończą się wybory? Dowiemy się już późnym wieczorem 16 listopada.

Katarzyna Krzak, fot. Katarzyna Krzak

katarzyna.krzak@tygodnik.info.pl

24 KOMENTARZE

  1. Pan Piorun, jeśliby stratował mógłby przegrać z kretesem. Ludzie są już zmęczeni taką stagnacją i brakiem pomysłu na rozwój. Z kolei, pan Kucharski jest zarówno szanowany w społeczeństwie, jak i zdecydowanie lepiej potrafi realizować ważne zadania dla powiatu. A PIS może tylko pomarzyć o tak kompetentnym kandydacie.

  2. Piorun jest z OBSu i OBS nie wystawia żadnego kandydata. Czy to nie dziwne. Czyżby w OBS nie było ludzi mądrych którzy mogliby zastąpić Pioruna na stanowisku burmistrza? Jak na taką partie głosować skora sam jej przewodniczący uważa, że nie ma nikogo godnego kto może go zastąpić.

      • OBS wystawi kandydatów na radnych których ok 15 to byli członkowie pzpr lub sld !!!!!!! Nie dla czerwonych !!!!!

    • MAREK PIORUN NIE WYSTARTUJE Z DWÓCH POWODÓW. PIERWSZY BIOLOGICZNY PO PROSTU NIE MA JUŻ SIŁ WITALNYCH.PO DRUGIE PO RAZ PIERWSZY BOI SIĘ PRZEGRAĆ!

  3. Zobaczymy jakie to asy ma OBS skoro Piorun tak ich reklamuje. Znam jadną taką kandydatke która dyskwalifikuje całą listę. OBS jest dla mnie przez tą osobe skreślony!

Comments are closed.