Daniel Dubas i Aleksander Siódmak odchodzą z zarządu klubu

Daniel Dubas i Aleksander Siódmak odchodzą z zarządu klubu

27
12
PODZIEL SIĘ

27 czerwca  po ponad 5 latach pracy na rzecz naszego Stowarzyszenia Daniel Dubas i Aleksander Siódmak odchodzą z Zarządu.

Serdecznie dziękujemy za trud jaki włożyli w odbudowę bielawskiej piłki i powrót po wielu latach do III ligi pierwszej drużyny oraz podejmowali działania na rzecz rozwoju szkolenia młodzieży nie tylko w naszym Klubie.

Te wspólne 5 lat to wiele sukcesów na które złożyły się m.in.:

Sezon 2009/2010

MISTRZOSTWO KLASY OKRĘGOWEJ – AWANS

OKRĘGOWY PUCHAR POLSKI

DOLNOŚLĄSKI PUCHAR POLSKI – PIERWSZY RAZ W HISTORII KLUBU

WICEMISTRZOSTWO PODOKRĘGU MŁODZIKÓW

2 WICEMISTRZOSTWA W LIGACH MŁODZIEŻOWYCH

Sezon 2010/2011

WICEMISTRZOSTWO IV LIGI DOLNOŚLĄSKIEJ – AWANS

CZOŁOWE MIESCA W LIGACH MŁODZIEŻOWYCH

MISTRZOSTWO B KLASY – AWANS

MEDAL ZASŁUŻONY DLA MIASTA BIELAWA

Sezon 2011/2012

KOLEJNY ROK DOBRYCH WYNIKÓW DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH

MISTRZOSTWO A KLASY – AWANS

KSIĄŻKA PIŁKARSKA BIELAWIANKA 1946-2011 – KRZYSZTOF PALIMĄKA

Sezon 2012/2013

UDANY SEZON W III LIDZE DOLNOŚLĄSKO-LUBUSKIEJ

OKRĘGOWY PUCHAR POLSKI

Sezon 2013/2014

KOLEJNY SEZON W III LIDZE DOLNOŚLĄSKO-LUBUSKIEJ

MISTRZOSTWO DRUŻYNY MŁODZIKÓW OZPN WAŁBRZYCH

WICEMISTRZOSTWO DRUŻYNY TRAMPKARZY OZPN WAŁBRZYCH

Jak widać dzięki zaangażowaniu możliwe było odnoszenie sukcesów sportowych i wychowawczych. Dziś nasze Stowarzyszenie nie ma zobowiązań, ma stabilną sytuację finansową, realizuje działania skutkujące poprawą wyników szkolenia drużyn młodzieżowych. Daniel Dubas i Aleksander Siódmak zapisali się w historii

Klubu jako jedni z najbardziej utytułowanych Prezesów. To za ich kadencji Klub pierwszy raz w historii zdobył Dolnośląski Puchar Polski i aż 2 razy Okręgowy Puchar Polski. Jednakże wiele obowiązków zawodowych uniemożliwia im kontynuowanie pracy w Zarządzie na poziomie do jakiego nas przyzwyczaili, a obaj mają świadomość, że ogrom pracy jaki należy wykonać każdego roku musi być realizowany jak najlepiej a to niestety wymaga bardzo dużo czasu którego obaj już na tyle nie mają.

W imieniu Zarządu, członków Stowarzyszenia, trenerów, zawodników jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.

SKP Bielawianka

12 KOMENTARZE

 1. To jak były takie sukcesy to dlaczego zrezygnował pan Dubas. Taki świetny manager!!!

  • A może będa działali w klubie Zk Strzelinianka którego piłkarze występują w drelichowych strojach?

 2. Podejrzewam, że to burmistrz Bielawy p. R. Dźwiniel ich to tego namówił. W sprawie Bielawianki, w sprawie nie właściwego jej finansowania toczy się dochodzenie prokuratorskie. Obecność bliskich fąfli burmistrza we władzach Bielawianki może zaszkodzić burmistrzowi w uzyskaniu reelekcji w wyborach samorządowych.

 3. odchodzą bo uciekają przed zwolnieniem z funkcji prezesów MZBM i BARLU.Burmistrz przez lata wiedział,że łączenie przez nich funkcji prezesów spółek gminnych i zasiadanie w zarządzie Bielawianki to naruszenie przepisów ustawy antykorupcyjnej i nic z tym nie robił.Zgodnie z prawem winień ich zwolnić z funkcji prezesów spółek,dopiero jak odpowiednie organy(prawdopodobie CBA ) zareagowały to próbuje uciekać do przodu i dlatego wymyślił,że jak zrezygnują z zarządu w Bielawiance to będzie po sprawie.Ciekawe co na to CBA?.Poczekamy ,zobaczymy?

  • ps,może pod tym podziękowaniem podpisze się ktoś z imienia i nazwiska,czyżby autorami tego podziękowania byli sami prezesowie spółek???

  • Ty Jasiek ponosi cię fantazja. Może jeszcze UFO ludziki przylecą do Bielawy sprawdzać Bielawiankę.

 4. Ty mag nie mędrkuj, wszyscy wiedzą jak to było w Bielawiance więc nie pajacuj. A CBA bardzo by się przydało w tej zapleśniałej starymi naszłosciami dziurze

 5. Mag pewnie trzęsie portami na myśl o schylaniu się po mydło. My w aclu nie lubimy białych kołnierzyków.

Comments are closed.