Czekają nas jubileuszowe XX Dzierżoniowskie Prezentacje

Czekają nas jubileuszowe XX Dzierżoniowskie Prezentacje

14
2
PODZIEL SIĘ

W tym roku Dzierżoniów zaprasza we wrześniu na wyjątkowe, bo jubileuszowe święto biznesu lokalnego. Jeśli prowadzisz firmę, nie może cię na nim zabraknąć. To wyjątkowa szansa, by pokazać się klientom, którzy przyjdą poznać ofertę gospodarczą regionu, pobawić się na koncertach i być może wygrać skodę.

prezentacje_2013_1224-001

 W dniach 27-28 września na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie przy ul. Strumykowej 1 znów będzie głośno, kolorowo i wesoło. Dzierżoniowskie Prezentacje to wydarzenie opierające się na wieloletniej tradycji i doświadczeniu, co sprawia, iż każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem oraz zaufaniem przedsiębiorców. Jeśli masz firmę, skorzystaj z zaproszenia i dołącz do tego szacownego grona zapoznając się z „Ofertą dla Wystawców” oraz wypełniając „Formularz Zgłoszenia”.

To doskonała okazja do wypromowania firmy i produktów, a także nawiązywania nowych kontaktów handlowych i kreowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstw działających na naszym rynku.

XX Dzierżoniowskim Prezentacjom towarzyszyć będzie nie tylko bogata oferta kulturalna, konkurs na Smoka Biznesu i szansa na wygranie za bony sponsorskie samochodu osobowego, ale także atrakcje dla dzieci, zawody sportowe i Dni Przedsiębiorczości. Głównym punktem ich programu bedzie II Forum Kobiet Przedsiębiorczych (4 października) oraz konkursy skierowane do szkół podstawowych i gimnazjalnych.

UM Dzierżoniów

2 KOMENTARZE

  1. Oferta kulturalna?!…konkursy i zawody sportowe…ktoś tu pomylił sobie rozrywkę z kulturą.

Comments are closed.