Czarny koń, broda i biust

Czarny koń, broda i biust

19
8
PODZIEL SIĘ
Sławomir Waś
Sławomir Waś
Sławomir Waś

Politykom marzyło się, aby to Eurowybory były powodem emocjonowania się Polaków. Tymczasem kampania jest nudna, niemerytoryczna i nie przynosi przełomu. Poza jednym.

Czarnym koniem konkursu o euroPENSJonAt będzie na pewno Kongres Nowej Prawicy. Janusz Korwin-Mikke przekonał wielu Polaków, że wartości Unii Europejskiej mają tyle wspólnego z wartościami europejskimi, co sprawiedliwość społeczna ze sprawiedliwością. A przebić się do elektoratu mówiąc prawdę, to nie jest w Polsce łatwa sprawa.

Inne Euro podnieciło Polaków o wiele bardziej. Nagle odżyło zainteresowanie festiwalem Eurowizji. Świadomie piszę podnieciło, bo polska telewizja postawiła w konkursie piosenki na cycki, a okazało się, że większe wzięcie w Europie ma broda. Wygrana faceta przebranego za babkę przebraną za faceta bardziej otrzeźwiła moich szanownych współobywateli niż przykłady zakazu wędzenia kiełbasy, prostowania banana, uznawania marchewki za owoc, zakazu produkcji zwykłych żarówek czy monstrualnych wynagrodzeń EuroOsłów. Nagle Słowianki stały się symbolem normalności i nikt nie wstydził się powiedzieć, że odchylenia od normy są jednak odchyleniami, a nie standardem.

Myślę, że uświadomienie sobie tej prostej prawdy mogło spowodować spadek poparcia dla TREPów, czyli koalicji Twój Ruch Europa Plus Kalisza i Palikota, znanej z gromadzenia transwestytów, homoseksualistów czy narkoklubów.

Występ pana Kiełbasy zrobił więcej dla ośmieszenia poprawności politycznej niż jakiekolwiek dotychczasowe działanie kogokolwiek. Przy okazji wyszła kwestia naciągania europejczyków na smsy, w sytuacji gdy wynik ich preferencji wypacza grupa jurorów dysponująca połową głosów. Rozbieżność w ocenach telewidzów i jurorów w Wielkie Brytanii i kilku innych krajach była wręcz dramatyczna! Promujące ładny biust Polki mogły awansować do pierwszej piątki występujących, gdyby nie owi jurorzy.

Z reakcji w sieci widać, że wielu zorientowało się, że coś jest nie tak w tej Europie. Eurowizja otworzyła wielu oczy. Festiwal wpłynął na eurowybory, tylko jeszcze nie wiemy jak. Albo będzie obniżenie frekwencji o ludzi zdegustowanych promowaniem tranwestyty, albo wręcz frekwencja wzrośnie, bo wyborcy zechcą powiedzieć NIE takiej Europie i poprzeć eurosceptyczne ugrupowania polityczne nie wystawiające na swoich listach celebrytów i odmieńców płciowych. Debata publiczna przez elekcją została spłycona do piosenek, śpiewających kandydatów i euroKiełbasy. Ciekawe co z tego wyniknie Uśmiech

Sławomir Waś

8 KOMENTARZE

  1. Nie zgadzam się, że wygrana Conchity ma cokolwiek wspólnego z wyborami. Skoro łączy pan wynik głosowania to znaczy, że albo panu słoń na ucho nadepnął albo nie słuchał pan występu. Bo nie ma dwóch zdań, że z brodą czy bez ta wygrana należała się za piękny głos i udany utwór. Nasi, którzy wysyłają polskich artystów i jak zwykle kombinują i przepadają bo te występy są nijakie.Jest mi wszystko jedno czy facet sie maluje czy nie. Lubię muzykę i uważam, że wygrała najlepsza piosenka!

  2. Jeżeli imponuje Panu ktoś taki jak Korwin-Mikke to nie mamy o czym dyskutować. Głosi bzdury które w żaden sposób nie mają możliwości realizacji

  3. Korwin-Mikke? od ilu lat głosi te swoje mądrości, i teraz na podobnej zasadzie jak Palikotem młodzi sie zainteresowali żeby zaprotestować przeciwko PO i PiS

  4. Słowianki to spasione, wyjące baby wykonujące obleśne ruchy podczas ubijania masła. Natomiast Conchita – no cóż, jest nieodłącznym elementem jarmarcznego widowiska pt. Eurowizja. Już podczas średniowiecznych jarmarków gawiedź zbierała się, by zobaczyć kozę o dwóch głowach, babę z brodą tudzież podobne „atrakcje”. I tylko w tych kategoriach bym to traktował, bez moralizowania, czy dorabiania ideologii.

    • Obleśne ruchu?? Tygrysie kochający inaczej, zasrany głupku te ruchu to cały erotyzm kobiecy.

      • Jeśli cię podniecają fałszujące klempy rzucające na lewo i prawo kawałkami tłuszczu i udające, że onanizują kij do ubijania masła i jeśli ciebie to podnieca, to jesteś znacznie bardziej kochający inaczej. Nic mi do tego, to twój gust. Ja wolę fajne, zgrabne dziewczyny.

Comments are closed.