Burzliwa dyskusja podczas Zebrania Ogólnego SLD w Bielawie

Burzliwa dyskusja podczas Zebrania Ogólnego SLD w Bielawie

16
40
PODZIEL SIĘ

Pomimo sezonu urlopowego i wyśmienitej pogody, członkowie i sympatycy Sojuszu Lewicyjankowski na stronę DTP Demokratycznej zebrali się 6 lipca br. aby omówić aktualne problemy: lokalne, Polski i Świata.

Omówiono niedawne wybory do Parlamentu Europejskiego, rezygnację Lidii Geringer de Oedenberg z członkostwa w Partii, wnioskowano o szczegółowe wyjaśnienie przyczyn takiej decyzji, postulowano powołanie niezależnego zespołu do wyjaśnienia tej sprawy.

Szczegółowo omówiono przygotowania do wyborów samorządowych.

Zastanawiano się nad granicami demokracji w kontekście nieudzielenia pomocy medycznej przez prof. Chazana, pikiecie przeciw wystawieniu spektaklu „Golgota Picnic”, oraz na lokalnym podwórku; złożonemu protestowi przeciw występowi „Dody”.

Niepokojono się losem Polski w kontekście: „taśm prawdy”, niskiej kultury obecnej klasy rządzącej i „wirtualnej Polski”, w której przyszło nam żyć. Przewodniczący przekazał pozdrowienia od Mieczysława Jedonia posła RP II, III i IV kadencji, który obecnie przebywa na rehabilitacji. Zebrani, życzyli koledze Mieczysławowi Jedoniowi szybkiego powrotu do zdrowia i powrotu do aktywnej pracy w Partii.

Kolejne Zebranie Ogólne zaplanowano na drugą połowę sierpnia br.

Jerzy Edmund Jankowski

40 KOMENTARZE

 1. Jak było tak burzliwie to karetki jeździły w tą i spowrotem patrząc na średnią wieku.

  • Nie usnoł, a zadumał się nad losami Świata.
   Bo to przecież więcej niż wszystkie Ogródki Działkwe.
   Nawet te anonimowe 😉

 2. Chłopcy z bielawskiego SLD – to ja was podpierdoliłem do pani Lidii za wasze chachmęctwo przy Majówkach i Dniach Działkowca. Poskutkowało !!!! Z kim teraz zrobicie sobie zdjęcie ? Może z krową ?

  • oni sie zajmuja prof Chazanem
   Kolejnym argumentem ukazującym zbrodniczość aborcji jest wyznanie pani Dolores Aveiro, matki Cristiano Ronaldo, wybitnego piłkarza klubu Realu Madryt.

   Matka gwiazdy Realu Madryt wyznała w swoje autobiografii „Mother Courage” że gdy była w ciąży z przyszłym piłkarzem chciała by zabito jej nienarodzone dziecko. Na szczęście dla Ronaldo i milionów jego fanów, lekarz odmówił przeprowadzenia zabiegu.

   Jan Bodakowski

   • Z wyrazami szacunku za głoszone poglądy i podpis! Jej dziecko było zdrowe i takie przypadki są poza wszelką dyskusją. Aborcja w Polsce jest dozwolona jedynie gdy płód jest uszkodzony, lub zagraża życiu matki. Akurat w tym konkretnym przypadku płód był znacznie uszkodzony (brak części czaszki, odsłonięta część mózgu. Przed narodzeniem był znany dalszy los dziecka – życie do 3 miesięcy w męczarniach. Okazało się, że dziecko przeżyło 1,5 tygodnia. Oczywiście nikt nie odbiera prawa do wyznawania wiary, posiadania osobistych priorytetów. Zawsze jest jakiś wybór. Jeśli wykonywany zawód jest sprzeczny z wyznawanymi zasadami to można zmienić zawód, specjalizację itp. Jeśli ktoś z różnych względów nie może wykonywać pewnych prac nie powinien tego robić! Czy nie popadniemy w paranoje jeśli rzeźnicy zapiszą się do Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt i przestaną mordować zwierzęta. Policjanci i żołnierze odmówią noszenia broni bo przecież mogą bliźniemu zrobić krzywdę, kierowcy nie wyjadą w trasy bo stanowią poważne zagrożenie dla życia i zdrowia. Sklepy będą zamknięte w niedzielę bo dzień święty trzeba święcić.
    A może by tak odwrócić sytuację? Aby to rodzice nie szukali wykonujących aborcje. Politycy nie wywoływali wojen, złoczyńcy nie prowokowali Struży Prawa, a oni z kolei z rozwagą sięgali po środki ostateczne. A wierzący i praktykujący nie dokonywali zakupów w niedzielę. Z zadziwiającą łatwością oceniamy innych, spróbujmy obiektywnie ocenić siebie.

    • no to malo wie towariszcz.dziecko bylo z in witro.Zgadza sie ze plod nie byl doskonaly ale dlaczego to zycie mial zabijac prof. Chazan.Lekarz jest za życiem a nie za smiercia tak mu kaze etyka lekarska i przysiega Hipokratesa. Lewaki sa za smiercia co widac, slychac i czuc

     • Towarzyszu Jankowskij zamiast rozprawiać o sprawach o których nie macie pojęcia zacznijcie uczyć się polskiej ortografii, pisanie na forum to nie praca załatwiona za lizanie dupy koleżce bez matury.

      • A ty anonimie naucz się trochę kultury, niektórych słów nie używa się w wypowiedziach publicznych – nawet na forum. Jeśli poszukasz znajdziesz zamienniki. I tak na marginesie nas jest jeden!

      • Ja się nie przejmuję, wiem, że to wypisuje jeden komentator nazywający się anonim.
       Szczerze jemu współczuję, bez nazwiska, talentu i pomysłu na życie. Jedyne, co potrafi to pluć wokół. Sądząc po słownictwie to absolwent szkoły podstawowej dla osób z upośledzeniem umysłowym.
       Ale cóż, tacy też muszą żyć ;-(

     • Zabijanie trzeba nazwać zabijaniem a nie ukrywać je pod słowami aborcja, usunięcie płodu itp.

     • Nie jestem za śmiercią, a wprost przeciwnie jestem przeciw umieraniu. Jednak to dziecko umarło. Nikt niema pretensji do prof. Chazana o to, że ma sumienie. Gdzie jednak miał sumienie, gdy jako dyrektor szpitala zawarł kontrakt na wykonywanie niektórych usług medycznych (aborcje, albo, jeśli wolisz zabijanie) i za ten kontrakt pracownicy szpitala w tym dyrektor brali pieniądze. A gdy trzeba było wykonać zakontraktowaną pracę (zabić) dyrektor odmówił i nie polecił innego lekarza do wykonania zakontraktowanego morderstwa. To tak jakby wartownik chroniący obiekt przyjął obowiązki , został przeszkolony z prawa użycia broni, posiadał broń służbową i brał za wykonywaną pracę pensję, a gdy trzeba było powstrzymać napastnika zasłonił się klauzulą sumienia. Rozumiem wyznawców niektórych religii np. Świadków Jehowy, którzy nie godząc się na sprzeczne z ich wiarą zachowania np. służbę wojskową, noszenie broni, transfuzję krwi itp. gotowi są ponosić pełne konsekwencje swojej wiary. Gdy służba wojskowa była obowiązkowa zamiast do wojska na 2 lata woleli iść na 5 lat do więzienia za uchylanie się od służby wojskowej. Nie godząc się na transfuzję krwi często składają ofiarę życia swojego lub bliskich. Więc proszę tak nie bronić prof. Chazana i pozwolić, aby mógł trochę pocierpieć dla wiary. Przecież nie każdy wierzący musi być dyrektorem.

      • To nie tak. Chazan prawdopodobnie złamał prawo nie wskazując miejsca, gdzie aborcja mogła być wykonana. Piszę prawdopodobnie, bo obowiązek taki ma lekarz prowadzący ciążę, a nie był to Chazan. Czy taki obowiązek dotyczy każdego lekarza – chyba nie, w każdym razie nie jest to przesądzone.

       Czy to jest prawda co piszesz, że Chazan zawarł kontrakt z NFZ, gdzie wypunktowano przeprowadzanie aborcji? Jak tak, to pokaż źródło.

 3. wy POpieracze dzieciobojstwa odczepcie sie od prof. Chazana bo do piet lewackie Pomioty Mu nie sięgacie

  • Poważnie potraktowałem anonimie twoje uwagi dotyczące moich błędów ortograficznych. Przykro jednak, że nie wskazałeś tych błędów. Przypominam sobie lekcje polskiego z 1 klasy szkoły podstawowej, nauczycielka zwracała uwagę, że „mu” to ryczy krowa, o osobie mówi się np. jemu! Czyżby od moich czasów szkolnych zmieniły się zasady gramatyki? Dobrze, że chociaż ryczysz z dużej litery;-)

 4. Towarzyszu Jerzy a moze podyskutowalibyscie jak to wasz guru Miller i Kwasniewski narazili polski skarb na wyplacenie odszkodowan za wiezienia w Polsce
  Polska ma zapłacić po 100 tys. euro dwóm więźniom Guantanamo, którzy torturowani byli w tajnym więzieniu CIA rzekomo działającym na Mazurach.

  Nieprawomocny jeszcze wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu wskazuje, że Polska sześciokrotnie złamała Europejską Konwencję Praw Człowieka.

  Trybunał uznał, że Polska przedłużała i prowadziła nieskuteczne śledztwa. Władze w Warszawie zostały też obarczone odpowiedzial­no­ścią za to, że nie zapobiegły na swoim terytorium torturom i nieludzkiemu traktowaniu skarżących oraz za sam fakt przyzwolenia na więzienie skarżących – informuje polskieradio.pl.

  Skarżącymi Polskę są Palestyńczyk Abu Zubajda („numer 3 w Al Kaidzie”) i Saudyjczyk Abd al-Rahim al-Nashiri („autor zamachu na USS Cole w 2000 r.”). Abu Zubajda ma dostać dodatkowo 30 tysięcy euro za koszty i wydatki związane ze sprawą.

  W latach 2002-2003 (za rządów Leszka Millera i prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego) domniemani terroryści mieli być osadzeni przez CIA w więzieniu w Starych Kiejkutach. Miano ich torturować w pomieszcze­niach ośrodka polskiego wywiadu.

  PRAWDA O TAJNYCH WIĘZIENIACH CIA. WKRÓTCE JĄ POZNAMY>>

  Aleksander Kwaśniewski odmówił komentarza („szanuje wyroki sądów, ale ich nie komentuje), Leszek Miller swój komentarz już zapowiedział, a Kancelaria Prezydenta zwróciła uwagę, że „wyrok obciąża Polskę finansowo i wizerunkowo”. Polska chciała odrzucenia skarg, najpewniej będzie się odwoływać od wyroku.

  • O czym tu dyskutować? Polska wpuściła do swojej bazy wojskowej amerykańskich przyjaciół,
   a oni nie wiadomo, co tam robili i jeszcze na dodatek podkablowali, że łamali Konwencję Praw Człowieka w Polsce. Po tych doświadczeniach polski rząd zabiegał, aby w Polsce Amerykanie uruchomili swoją bazę, wstawili tarczę antyrakietową i nie wiadomo, co jeszcze.
   Widzę Zetor, że jesteś człowiekiem bardzo mocno wierzącym, jeśli wierzysz, że poznamy prawdę.
   Moja wiara nie jest tak silna i wierzę, że poznamy tylko to, co pozwolą nam poznać.
   A tak na marginesie, jeśli byś udostępnił klucze od swojego mieszkania przyjacielowi, a później okazałoby się, że w twoim mieszkaniu ten przyjaciel popełnił przestępstwo (powiedzmy, że kogoś zgwałcił) to kto będzie odpowiadał za ten czyn, ten, co go popełnił, czy ten co w dobrej wierze udostępnił mieszkanie? Chociaż byłoby trochę dziwne, gdybyś po takich doświadczeniach błagał swojego przyjaciela, aby raczył zająć, chociaż jeden pokój. Ale w polskiej rzeczywistości jest wszystko możliwe, bowiem z „taśm prawdy” dowiedzieliśmy się, że Polska istnieje tylko wirtualnie! Ale kasę będziemy musieli wydać chyba prawdziwą. Zresztą, co to ma za znaczenie, chłopcy więcej na kolację wydają. Zresztą słuchając ostatniego wystąpienie ministra spraw zagranicznych krytykujące opieszałe wprowadzenie restrykcji dla Rosji, przez światowe mocarstwa stwierdziłem, że chłopak chce się pobawić w wojnę i wcale się nie zdziwię, gdy akurat to jemu się uda.

   • Nie Polska Towarzyszu Jankowski a twoi kolesie, jeden kurduplasty erotoman-gawędziasz, a drugi typ kłamiący że ma wyższe wykształcenie mając dodatkowo problem z alkoholem.

 5. Publicystą i polemistą jest Pan, Panie JJ, dobrym. Szkoda tylko, że wspiera Pan skompromitowanego burmistrza.

 6. Proszę o szczerą odpowiedź na pytanie. W jakich latach był Pan w PZPR i czy pokrywały się one z latami przynależności do tej partii pana R. Dźwiniela?

  • Podpowiem że pan R. Dź. był w PZPR od 1980 do 1989 czyli do końca jej istnienia? A Pan, Panie Jankowski?

   • W stapił do partii 1980 roku. To czas w którym 90 procent Polaków walczyło o wolną Polskę z kumunistycznymi najezdzcami. Albo w tą ideologiczną zbrodniczą partie wierzył albo wybrał tą drogę bo wydawała mu się łatwiejsza. Co to za człowiek ten Dźwiniel ja osobiście się nim przydzę.

    • Ja również z obrzydzeniem patrzę na karierowiczów co dla stanowiska i łatwiejszego życia wstępowali do reżimowej partii cwaniaczków i kolesi.

 7. PZPR to była zwykła przestępcza organizacja, bardziej słuszniej i dosaniednie określił to kiedyś Leszek Moczulski.

 8. Coś dla bielawskiego ubecko-ormowskiego aktywu.

  STARA WALTORNIA

  Stara waltornia zardzewiała
  Skrzecząca często jak ropuchaca
  Pewnie by jeszcze koncert dała
  Gdyby ktoś zechciał ją przedmuchać

  Ponieważ trudno o trębacza
  Bo zaśniedziały w niej registry
  Stara waltornia nas uracza
  Bluzgiem komucha i czekisty

 9. Lewacy typu synyszyn nie potrafią żyć bez promowania zbrodni są wierni ideologi komunistycznej do śmierci i sieją śmierć na całym świecie / może na łożu śmierci na wszelki wypadek spróbują się ratować i „wyspowiadają” jak zdrajca i zbrodniarz jaruzelski /.
  52-miliony aborcji rocznie to zasługa lewicy /wszelkiej maści socjalistów i komunistów / , jak można popierać i dopuszczać do władzy takich zbrodniarzy.

Comments are closed.