Budują nowe chodniki

Budują nowe chodniki

10
3
PODZIEL SIĘ

Przed kilkoma dniami rozpoczęły się w mieście budowy nowych lub remonty już istniejących chodników. Obecnie ciężki sprzęt budowlany pracuje na ulicy Osiedlowej, gdzie wybudowany zostanie chodnik wraz z blisko 20. miejscami parkingowymi.

osiedlowa_chodnik

Wkrótce nowy chodnik pojawi się także przy ulicy Żeromskiego (w sąsiedztwie budynku nr 35) oraz przy ulicy Czerwonej (na całej długości).

zeromskiego_35_chodnik

Udogodnień dla pieszych spodziewać się mogą również mieszkańcy ulic Sienkiewicza i Nowotki. Tutaj prace rozpoczną się w najbliższych dniach. Natomiast wszystkie wymienione modernizacje zakończą się w ciągu kilku tygodni.

osiedlowa_chodnik_2

Rzecznik – Łukasz Masyk

3 KOMENTARZE

  1. Burmistrz obudził się na 2 miesiące przed wyborami i udsje dobrego godpodarza. A 16 lat zmarnowane dla Bielawy, bo żadnych nowych miejsc pracy nie stworzono po upadku Bielbawu i Bielteksu. Czas zmienić Dźwiniela na Łyżwę.

  2. Ależ to klasyczny, oklepany chwyt przedwyborczy. Kilkanaście głosów zawsze się kupi nowym chodnikiem w miejscu, gdzie jest koncentracja ludzi. Chwyt co prawda oklepany jak tyłek kelnerki, ale nadal skuteczny.

Comments are closed.