27
0
PODZIEL SIĘ

W sobotę, 19 lipca w Bielawie na OWW SUDETY przy ponad 30 stopniowym upale odbyła się 6 edycja największego w Polsce cyklu maratonów MTB –BIKEMARATON .

Na starcie stanęło ponad 1100 uczestników żeby ścigać się na trzech trasach przygotowanych przez organizatora: Mini -23 km, Mega – 49 km i Giga – 68 km. Trasa przebiegała począwszy od szczytu Kawki poprzez Wielką Sowę i Kalenicę. Była trudna technicznie i kondycyjnie.

le

LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA jak przystało na święto MTB reprezentowało 23 zawodniczek i zawodników w składzie: Bagińska Joanna, Bagiński Grzegorz, Balsam Sebastian, Baluch Dariusz, Barancewicz Wacław, Chojnacki Paweł, Dubas Jan, Kunigowski Piotr, Kuś Marek, Kupiec Krzysztof, Kutarba Bartosz, Lipiński Paweł, Panek Ireneusz, Pichniarczyk Adam, Piechowicz Kamila, Piechowicz Wojciech, Sadurski Krzysztof, Smoliński Rafał, Staszewski Leszek, Sury Jacek, Węglarz Witold, Wójcik Rafał, Wyrzucki Daniel.

BIKEMARATON BIELAWA 2014 012

W kategorii drużynowej Muszkieter LEBBTB zajął 6 miejsce. Srebrny medal w kat. M-6 Mini zdobył Leszek Staszewski.W kat. K-4 Mega Joanna Bagińska była na 5 miejscu.W kat. M-4 Mega Witold Węglarz był 8. W kat. K-3 Mini Kamila Piechowicz była 9 a Krzysztof Kupiec w kat. M-3 był 11(open 29).