Bielawa Plus na rajdzie ( WIDEO!!! )

Bielawa Plus na rajdzie ( WIDEO!!! )

16
22
PODZIEL SIĘ

1234567

Tego roku liczni uczestnicy II Bielawskiego Rajdu Nordic Walking nie mogli trafić lepiej, słoneczna sobota przywitała ich przepiękną złotą jesienią, wiosenną temperaturą i wieloma atrakcjami. Pomyslodawcą imprezy jest Stowarzyszenie Mieszkańców Bielawy Bielawa Plus.

gn

22 KOMENTARZE

    • A po co? On doskonale bawi się ze swoimi przyjaciółmi. A tak na poważnie gdyby on był to szedłby sam z tymi kijkami bo nawet stanie obok niego dla mnie byłoby nie do przyjęcia. Po prosty nie lubię tego człowieka.

  1. Przyjść mógł każdy, nawet Dźwiniel, ale on woli słuchaczy uniwersytetu III wieku pod dowództwem pani Smolińskiej hehehe

  2. Mnie zastanawia fenomen Dźwiniela. Wygrywa wybory za wyborami. Referenda też mu się śmigły. Wygląda na to, że jest niezniszczalny. W tym urzędzie to nie długo Najwyższa Izba Kontroli otworzy swój oddział i co i nic.

  3. Na spotkaniu też byłem, chociaż się spóźniłem. Warto było, bo spotkałem otwartych, uczynnych ludzi, których chciałbym na co dzień mieć wokół siebie.

    • Cudnie stworzył miejsce do grilowania – pięć kamieni w kręgu o wśrodku palisz przyniesionym drzewem.

    • A komu to burmistrz wmówił, że to on postawił te stanowiska do grillowania? Bzdura. Może też dałeś się nabrać na informację burmistrza że to dzięki niemu spadło w Bielawie bezrobocie, co?

  4. PANI PREZES BARDZO FAJNA KOBIETA RESZTA ZARZĄDU TAKŻE ZASŁUGUJE NA POCHWAŁY DZIĘKUJĘ ZA FAJNĄ ZABAWĘ NA ŚWIERZYM POWIETRZU

Comments are closed.