Bezpłatne porady prawne dla przedsiębiorców – 29 kwietnia

Bezpłatne porady prawne dla przedsiębiorców – 29 kwietnia

12
5
PODZIEL SIĘ
Bielawa

Bielawska Agencja Rozwoju Lokalnego zaprasza na bezpłatne porady prawne dla przedsiębiorców w Dolnośląskim Inkubatorze Art-Przedsiębiorczości przy ulicy Piastowskiej 19c.

Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia w godzinach od 10.00 do 13.00 w pokoju nr 3.3 na drugim piętrze. Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu – 74 645 64 21.

Bielawa
Bielawa

Rzecznik – Łukasz Masyk

5 KOMENTARZE

 1. chyba Bielawska Agencja NIEDOROZWOJU …..
  Co jeszcze ten BANL nie wymyśli aby uratować swoją i Dźwiniela d..ę. A fuj !!!!!

 2. CO TO JEST BARL ?
  Najkrócej ujmując: BARL to twór, gdzie władza bielawska może robić przekręty. Szczegółowo można się dowiedzieć o tym tworze na blogu Bolesława Stawickiego: http://boleslawstawicki.blogspot.com/ w artykułach BARL 1, BARL 2 i BARL 3 w zakładce: Nasza Bielawa.
  Najciekawszy moment tego tworu to taki, że został powołany do życia przez Radę Miasta ale nie może być przez nią kontrolowany bo w międzyczasie władcy zmienili status tej spółki na spółkę prawa handlowego. I gdy Komisja Rewizyjna Rady Miasta poprosiła BARL o dostarczenie dokumentów to Prezio BARL-u (gdzieś w komentarzach przeczytałem – słynny Klick-Enter przy laptopie burmistrza na pokazach w Inkubatorach) pokazał jej wała.

  • A w zeszłym roku burmistrz umorzył BARLowi ok. 300 tys. zł podatku! A do tego prezes otrzymał ponad 80 tys. zł rocznej pensji!
   Pisał o tym DTP 26 lipca 2013r. w artukule pt. „Wyciekło z bielawskiej kasy”. Oto 1 zdanie z tej informacji prasowej:
   „Najważniejszy interes miała w zeszłym roku BARL. Bielawska Agencja Rozwoju Lokalnego (zwaną przez bielawian Agencją Rozwoju Ciepłych Posad) zbudowana i utrzymywana za pieniądze mieszkańców, została nagrodzona zwolnieniem z podatku od nieruchomości. Bielawianie – za pośrednictwem swego najlepszego przedstawiciela, czyli burmistrza – podarowali jej 292 444 złote.”

 3. Przed wyborami nie jedno jeszcze ogłosi rzecznik UM i burmistrz, by pokazać jak to troszczy się o mieszkańców i przedsiebiorców. Obłuda i udawanie!

Comments are closed.