Bebson z medalami

Bebson z medalami

34
0
PODZIEL SIĘ

W niedzielę 27 kwietnia w Szczecinie odbył się I Amatorski Puchar Areny Bersekerów w którym wzięli udział zawodnicy Bielawskiego Bebson Gold Teamu. Zawody organizowane przez jeden z najpopularniejszych w Polsce klub BJJ i MMA czyli Bersekers Team.

IMG_0156

Drużyna, której głównym mentorem jest Piotr Baginski – czarny pas BJJ, zawodnik, a także sędzia (można go zobaczyć jako 3 osoba w ringu przy okazji gal organizowanych przez KSW). Bersekers Team ma świetnego trenera, ale słynie przede wszystkim ze znakomitych zawodników MMA, których często można oglądać na prestiżowych galach organizowanych w kraju i za granicą.

Na zdjeciu z Karolem Bedorfem mistrzem KSW w wadze ciezkiej

Najbardziej popularnych wojowników Bagińskiego zainteresowanym formułą MMA nie trzeba przedstawiać, należą do nich min: Michał Materla, Karol Bedorf, Rafał Moks, Maciej Jewtuszko czy chociażby Michał Fijałka. Zawody zgromadziły dużą ilość zawodników, a Bielawski Gold Team wystawił nieliczną reprezentacje w składzie Bartłomiej Grabowski, Piotr Beśka oraz Oskar Czop. Nasz 3- osobowy skład chociaż nieliczny to nie zawiódł oczekiwań, każdy z zawodników świetnie się zaprezentował i wrócił do Bielawy z medalem:

IMG_0158

Oskar Czop – złoto, w kat junior do 77kg

Piotr Beśka – srebro, w kat. senior do 84kg

Bartłomiej Grabowski – srebro, w kat senior do 77kg

Zwycięstwo w tym przypadku smakuje podwójnie, ze względu na lokalizacje przez wielu nazywaną Polska Mekka BJJ i MMA. Zwycięstwa naszych chłopaków świadczą o tym ze mimo że jesteśmy stosunkowo młodym klubem i np. w samym Szczecinie mieszka więcej zawodników posiadających czarny pas niż w Bielawie posiadających jakikolwiek kolorowy to potrafimy walczyć, wygrywać i zbierać najwyższe trofea jak to miało miejsce w przypadku Oskara Czopa, nie umniejszając sukcesu Bartka i Piotra. Zapowiadamy kolejne starty, uzbrojeni w kolejne doświadczenia i jeszcze większa determinacje będziemy reprezentowali barwy Bebson Gold Team Bielawa.

 IMG_0160

BRAK KOMENTARZY