Badanie satysfakcji mieszkańców Bielawy

Badanie satysfakcji mieszkańców Bielawy

14
14
PODZIEL SIĘ

Urząd Miejski w Bielawie zaprasza do udziału w Badaniu satysfakcji mieszkańców Bielawy. Badanie ankietowe, które potrwa od 3. do 16. czerwca na terenie całej Bielawy, ma na celu poznać opinię mieszkańców na temat poziomu życia w mieście.

 ankietowanie_490

W ankiecie znajduje się 11. krótkich pytań, więc udzielenie odpowiedzi nie zajmie wiele czasu. Prosimy w nich między innymi o ocenę niedawno zrealizowanych inwestycji, wytypowanie silnych i słabych stron funkcjonowania Bielawy oraz zaproponowanie rozwiązań, które mogą wpłynąć na podniesienie poziomu zadowolenia z życia w naszym mieście.

Osoby zainteresowane udziałem w badaniu mogą wypełnić formularz nie tylko u ankieterów, ale także w internecie. Ankieta dostępna jest bowiem na portalu www.moje-ankiety.pl, gdzie w szybki i łatwy sposób można wyrazić swoje opinie.

Wyniki Badania satysfakcji mieszkańców Bielawy zostaną opublikowane w ciągu kilku tygodni.

Rzecznik – Łukasz Masyk

14 KOMENTARZE

 1. Boże jak ja kocham te ankiety! Jak wyjdzie ankieta w Bielawie? STAWIAM TEZĘ, ŻE IDEALNIE!

 2. Polecam wszystkim Bielawskim patriotą wypełnienie ankiety.
  Pytania są świetne.
  pozdrawiam i miłej zabawy życzę.

  • Nie wiedzieć czemu nie pytają o Art-Inkubator. O szkołę leśną tak, o inkubator też, a o ten dziwoląg za 17 milionów (11 baniek etap I + 5,5 plan etap II) psu na budę potrzebny nie. Pszypadek? 😉

 3. Ze wstrętem czytam takie pierdoły. Już na prawdę chce mi się rzygać. Robią ze mnie ciemniaka i do tego myślą, że jestem ciemniakiem. Więc oświadczam nie jestem ciemniakiem i nie nabieram się na te tanie zagrywki.

 4. w ubiegłym tygodniu chyba ze cztery osoby dopadły mnie z tą ankietą i tam było znacznie więcej pytań niż 11 a satysfakcja mieszkańców odnosiła się głównie do oceny obecnego burmistrza i oczekiwań wobec kandydatów w najbliższych wyborach.Wybaczcie ale dla mnie to nie były badania tylko kampania wyborcza.

  • To też ale oni sondują swoje szanse. Mnie też zaproponowano ankietę zapewne kandydatki mesjasz bo w ankiecie pytano czy zagłosuje na nią. Ankiety nie wypełniłem do końca bo miała dwie strony a4 drobnym makiem.

 5. Słyszałem, że ostatnio podobną ankietę robili dla kandydatki na burmistrza Bielawy Pani Mesjasz ci z porozumienia. Niestety nie dali mi jej wypełnić.

 6. Podobną ankietę z pytaniami o ocenę pracy obecnego burmistrza i poziomu zadowolenia z życia oraz silnych i słabych stron Bielawy przed 2 VI zrobiła ekipa dla kandydatki J. Mesjasz. Widać burmistrz też chce nagle wiedzieć co o nim myslą bielawianie i zrobił od 3 VI kontr-ankietę, by móc potem powiedzieć: „A wg naszych badań nie 80 % mieszkańców jest niezadowolonych z obecnych władz miasta, a tylko 20%.” Oraz: „Popiera mnie nie 10%, lecz 90% badanych. Mojsza ankieta jest lepsza niż twojsza”. Dokładnie o to tu chodzi.

 7. Władze Bielawy z burmistrzem na czele skomprowmitowały się rozbiąc swoja ankietę podobną do tej dla p. Mesjasz. I do tego pytają się bielawian o opinię dopiero po 16 latach rządzenia, gdy za 5 miesiecy są wybory. Żenada!

  • To ty sie kompromitujesz tak stronniczą oceną. Obie te ankiety nadają się do kosza. Różnica mięzy nimi jest jedynie taka, że za ankiety Mesjaszowej zapłaciła ona a za ankiety burmistrza my mieszkańcy. A ocenę wydaja mieszkańcy Dźwinielowi co 4 lata… od 16 lat pozytywną

 8. Proponuje wam nie robić żadnych badań poziomu życia tylko iść do czynszowych kamienic i zobaczyć jak tam żyją. Kible wspólnie na piętrze. Klatki jak po wojnie a schodu nie nadają się do chodzenia.

Comments are closed.