„Babie Lato” w nowej szacie

„Babie Lato” w nowej szacie

15
0
PODZIEL SIĘ

1

Po kilku miesiącach przerwy klub seniora „Babie Lato” w Łagiewnikach wznowił swoją działalność. W ubiegłym roku decyzją wiejskiego zebrania w Łagiewnikach z funduszu soleckiego przeznaczono 2.100 zł na dofinansowanie remontu sali klubu.

Przy pomocy Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Kultury Bibliotek i Sportu oraz klubowiczów przeprowadzono remont sali. Obniżono sufit, zamontowano nowe oświetlenie oraz pomalowano ściany. Pierwszą uroczystością w klubie było świętowanie „Dnia Seniora” oraz wspólne urodziny 11 klubowiczów, którzy obchodzili swój jubileusz od 60 do 90 lat. Imprezę otwierająca działalność klubu przygotowano bardzo starannie i wykwintnie. Jubilaci otrzymali wiele życzeń, kwiatów i prezentów. Stoły zastawione były słodkościami, kwiatami a jedzonka i napitku było, co niemiara.

EŁ 14.10 tsz Urodziny w ''Babim Lecie'' 2

Przy muzyce z płyt śpiewano i bawiono się przez wiele godzin. Miło i przyjemnie jest zobaczyć jak potrafi bawić się starsza młodzież po 60-tce. Mili, życzliwi dla siebie i innych z uśmiechem na twarzach z widocznym zadowoleniem ze wspólnie spędzanych chwil. Co znaczy szczęście to można zrozumieć widząc naszych rozradowanych klubowiczów.

Do bardzo wielu serdecznych i szczerych życzeń dla Szanownych Jubilatów dołącza się niżej podpisany

T.Szot

 

BRAK KOMENTARZY