Atomówki walczą w Szwajcarii

6
0
PODZIEL SIĘ

Zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w weekend startowały w kolejnym wyścigu zaliczanym do Pucharu Szwajcarii i ponownie zajęły tam wysokie lokaty. 34. SwissEver GP Cham-Hagendorn rozgrywany był na 9 rundach o łącznej długości 84 kilometrów.

2014-05-25-152

Trasa każdej z rund przebiegła po falowanym terenie i miała jeden wymagający podjazd pod który rozegrała się najważniejsza część wyścigu. Bardzo dobrze zaprezentowała się Paula Guz, która ponownie w ucieczki zajęła 7 miejsce i ponownie finisz z mocno rozpędzonego peletonu wygrała Natalia Mielnik zajmując 9 miejsce.

2014-05-25-148

Bardzo dobrze pokazała się też Monika Kopińska, która była 12. Paulina Cywińska przyjechała w grupie. Nasze dziewczyny pokazały się z dobrej strony, jechały aktywnie i drużynowo. W klasyfikacji drużyn zajęły 2 miejsce. Wyścig wygrała Niemka Gebhardt Elke z Bigla Cycling Team.