Anna Czerwińska Mistrzynią Polski Juniorek w Sumo

Anna Czerwińska Mistrzynią Polski Juniorek w Sumo

28
0
PODZIEL SIĘ

W miniony weekend 21-22 czerwca w Pyrzycach woj. Zachodniopomorskie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Sumo. W Mistrzostwach Polski Powiat Dzierżoniowski reprezentowali : Paulina Kaczorowska 50kg., Anna Czerwińska 55kg., Marzena Martyka kat. 60kg, Sebastian Dudek 60kg., Andrzej Chruszczyk 60kg., Wojciech Kindel 80kg., Eryk Sitko 80kg.,

22.6.14 Marzena Martyka-IIIm,AniaCzerwińska-Im-Paulina Kaczorowska-Vm. MP SUMO

Najlepiej z naszych zawodników zaprezentowała się Anna Czerwińska kat 55kg która zwyciężyła we wszystkich pojedynkach i zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski Juniorek. Bardzo dobrze zaprezentowała się również Marzena Martyka która zdobyła brązowy medal w kat. 60kg. Na pochwałę zasługują również Paulina Kaczorowska 50kg oraz Eryk Sitko 80kg którzy przegrali swoje pojedynki o brązowe medale i musieli zadowolić się V lokatami. W klasyfikacji punktowej klub MULKS JUNIOR Dzierżoniów z 43 punktami uplasował się na 3 miejscu w klasyfikacji klubowej w Polsce.

Jest to wielki sukces naszego klubu gdyż co roku potwierdzamy zdobycie medali na zawodach rangi Mistrzostw Polski czy Europy. Wielkie gratulacje dla wszystkich startujących zawodników z naszego klubu a zwłaszcza dla Anny Czerwińskiej która zdobyła Tytuł Mistrzyni Polski dający jej możliwość wyjazdu na Mistrzostwa Europy w Sumo – Stanisław Warchoł

W ciągu ostatnich 2 tygodni nasi zawodnicy bądź zawodniczki potwierdzili wysoki poziom sportowy zdobywając 2 medale z zawodów rangi Mistrzostw Polski. Obecnie Paulina Martyka przebywa na zgrupowaniu Kadry Polski Juniorek Młodszych przygotowujących się do Mistrzostw Świata. – Norbert Warchoł.

Zarząd MULKS JUNIOR Dzierżoniów chciałby podziękować firmie DRG AGRO GROUP z Tuszyna bez której wsparcia nasz wyjazd na Mistrzostwa nie doszedłby do skutku.

BRAK KOMENTARZY