Angielskie wyróżnienie dla naszego muzyka

Angielskie wyróżnienie dla naszego muzyka

8
0
PODZIEL SIĘ

Pochodzący z Dzierżoniowa Piotr Misztal, wokalista i autor tekstów aktualnie mieszkający w Wielkiej Brytanii, otrzymał wyróżnienie od stacji radiowej Cross Counties Radio w postaci tzw. nagrody sojuszu za wkład na rzecz polskiej muzyki w Wielkiej Brytanii.

 piotr_misztal

„W połączeniu z polskim akcentem piosenki Piotra były wyjątkowe i wyróżniały się w tym miesiącu podczas przesłuchań w radiu CCR Two. Muzyka Piotra dotyka niekiedy bardzo poważnych tematów – mimo to potrafi podnieść na duchu i do złudzenia przypomina twórczość Stevena Patricka Morrisseya“ – uzasadnia decyzję zespół redakcyjny radiostacji.

23 czerwca miała premierą nowa piosenka Piotra – „Time to go“. Można jej posłuchać tutaj. Klip do utworu powstanie w drugiej połowie lipca. – Utwór został nagrany dopiero po trzech miesiącach od wydania singla, ponieważ wiele czasu zajęło kreowanie utworu. Bardzo często wracałem do niego z nowymi pomysłami i przez ten długi okres czasu nie był on skończony, aż do dnia, gdy zdecydowałem się na finalną wersję piosenki – wyjaśnia wokalista.

UM Dzierżoniów

BRAK KOMENTARZY