Akcja zbierania odpadów wielkogabarytowych

Akcja zbierania odpadów wielkogabarytowych

7
0
PODZIEL SIĘ

herbUrząd Miasta w Piławie Górnej informuje, że w dniu 24 czerwca 2014 r przeprowadzona zostanie na terenie miasta zbiórka odpadów wielkogabarytowych.

W dniu 24 czerwca 2014 roku (wtorek) rozpocznie się akcja zbierania odpadów wielkogabarytowych. W razie gdyby nie zostały w tym dniu zebrane wszystkie takie odpady zbiórka będzie kontynuowana dnia następnego.

W związku z powyższym, prosimy o wystawienie w tym dniu (do godz. 700 rano) przy pojemnikach na odpady komunalne: starych mebli i innych przedmiotów, które ze względu na swoje rozmiary nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach przeznaczonych do zbierania odpadów komunalnych. Zbiórka nie obejmuje zdemontowanych części samochodowych.

Zbiórkę odpadów wielkogabarytowych przeprowadzi firma: Tadeusz Drozdowski, Zakład Usług Komunalnych, ul. Bielawska 6, 58-250 Pieszyce.

Przypominamy jednocześnie, że zważając na zagrożenie pożarowe mieszkańcy proszeni są o nie składowanie w komórkach, piwnicach itd. sprzętów łatwo palnych takich jak stare meble, materace, różnego rodzaju tekstylia, sprzęt AGD itp.

UM Piława Górna

 

 

BRAK KOMENTARZY