Akademia Przedszkolaków 2014 – I etap

Akademia Przedszkolaków 2014 – I etap

6
0
PODZIEL SIĘ

W niedzielę 8 czerwca Stadion Miejski w Dzierżoniowie był areną projektu „Szukamy Talenty Piłkarskie” którego organizatorem jest klub Lechia Dzierżoniów , Dolnośląski Związek Piłki Nożnej oraz Śląsk Wrocław.

31717_file

Prawie pięćdziesięciu młodych piłkarzy z rodzicami równo o 16.00 zameldowało się na boisku z wielkim uśmiechem a także zapałem do gry w piłkę nożną. Po rejestracji i otrzymaniu koszulki treningowej zawodnicy Lechii Dzierżoniów przeprowadzili-prawdziwą rozgrzewkę sportową przygotowując młodych zawodników do testów sprawnościowych.

31695_file

Tor przeszkód na którym testowano szybkość, technikę, celność strzału był jednym z elementów diagnozujących poziom zaawansowania piłkarskiego poszczególnych zawodników.

Kolejne zajęcia już w najbliższą sobotę (14.06.2013) zaczynamy o godz.16.00

zapraszamy ponownie młodych piłkarzy tym razem na Osir w Dzierżoniowie ul.Strumykowa 1

Najlepsi wygrają bezpłatny wyjazd wraz z opiekunem na mecz T-Mobille Ekstraklasy i na żywo zobaczą najlepszych polskich piłkarzy na arenie Euro 2012 we Wrocławiu !!!.

Sponsorzy

: Miasto Dzierżoniów,Jako Sport

Uwaga

-Informacja dla rodziców

W związku z licznymi zapytaniami rodziców (dzieci które nie mogły uczestniczyć w pierwszym etapie Akademii Przedszkolaków) – informujemy że w dniu 14.06.2014/ dodatkowo będzie można zgłosić dzieci do Akademii a także zostanie dla nich przeprowadzony test sprawnościowy

Andrzej Bolisęga

BRAK KOMENTARZY