Sportowo na Sudetach-galeria

Sportowo na Sudetach-galeria

18
1
PODZIEL SIĘ

DSC00755

Do tej pory Sudeckie Lato kojarzyło nam się przede wszystkim z Rockowymi koncertami w plenerze. Każdego roku organizatorzy zapraszali na OW Sudety znakomitych wykonawców i zespoły z całej Polski.

DSC00783

Podczas tegorocznej edycji zaistniały pewne zmiany, a mianowicie już od samego rana mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego mogli rozgrzać się podczas zajęć Nordic Walking, zrelaksować przy Jodzie czy totalnie zmęczyć przy ćwiczenia Body Shock. Profesjonaliści z klubu fitness Piękni i Zdrowi poprowadzili zajęcia z Zumby, Tabatty, jak i Step Aerobicu. Kilkadziesiąt osób w samym słońcu trenowało pod okiem speców. Jak mogłam się przekonać na własne oczy, panie i panowie biorący udział w Maratonie Fitness mogą pochwalić się świetną kondycją.

DSC00801

Widać, że coraz więcej osób uprawia sport na co dzień. Kiedy jedna grupa się gimnastykowała na Placu Elfickim trwał prawdziwy pokaz siły. Najsilniejsi mężczyźni postanowili zaprezentować swoje umiejętności, dźwigając chociażby sztangi ważące 180kg! Sportowa część Sudeckiego Lata przyciągnęła sporą liczbę osób na OW Sudety. Po całodniowym wysiłku, warto jest wsłuchać się w dźwięki serwowane przez Krzysztofa Cugowskiego wraz z zespołem Budka Suflera.

Katarzyna Krzak

fot. Katarzyna Krzak

katarzyna.krzak@tygodnik.info.pl

1 KOMENTARZ

Comments are closed.