Już w najbliższy weekend 40 jubileuszowe Dni Bielawy

Już w najbliższy weekend 40 jubileuszowe Dni Bielawy

0
UDOSTĘPNIJ

Tegoroczne 40 jubileuszowe Dni Bielawy odbędą się tradycyjnie w pierwszym tygodniu czerwca. W związku z tym,że 1 czerwca to Dzień Dziecka zapraszamy milusińskich wraz z rodzicami w czwartek do Parku Miejskiego na moc atrakcji, zabawy i dobrego humoru m.im. dmuchańce, zabawy animacyjne, konkursy, występy, a także wszystkie atrakcje Parku Miejskiego,  a całośc zakończy spektakl  MANIERY BIEDRONKI LUCYNKI w wykonaniu krakowskich aktorów.

db2017small

Piątek to tradycyjny dzień koncertu inaugurującego. Na jubileuszowe święto miasta piosenki Piotra Rubika zespół przygotował zespół ERATO.

Dwudniowy festyn odbędzie na OWW Sudety, gdzie czekają dwie sceny, moc atrakcji dla dorosłych i dla dzieci łącznie z wielkim wesołym miasteczkiem. Sobotnią zabawę rozpocznie blok amatorskich zespołów artystycznych Wieczorne koncerty to: zespół ŁZY i MARYLA RODOWICZ.

Niedzielne popołudnie do kolejny Konkurs Fryzjerski dla Juniorów przygotowany przez Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie o puchar Burmistrza Bielawy organizowany przez Cech Rzemiosł Różnych, zabawy animacyjne dla dzieci, Odsłonięcie ławeczki zaczytanych obok fontanny OWW Sudety („Ławeczka Zaczytanych”, ma kuferki po bokach na książki, powstała z okazji 70-lecia działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie). Prezentacje estradowe rozpoczną formacje Studia Piosenki i Tańca FART oraz Małe POLONEZIAKI ze Spółdzielczego Centrum Kultury. Na 17.30 przewidziano gorący, taneczny występ dziewczyn z SARA MUSIC AND DANCE SHOW

A od 19 będzie się działo, czyli zespoły: PIERSI (Bałwanica), potem Rewia Taneczna
i rodzina Gwiazdowskich, czyli gwiazda disco polo zespół MIG

40.Dni Bielawy zakończy profesjonalny pokaz pirotechniczny. Wstęp jak zawsze wolny. Szczegóły na afiszach. Serdecznie zapraszamy!

źródło: str. MOKiS Bielawa Pieszyce

UDOSTĘPNIJ

BRAK KOMENTARZY