Strona główna Dzierżoniów Porażka Lechii Dzierżoniów

Porażka Lechii Dzierżoniów

73
0
UDOSTĘPNIJ

Zaledwie 60 sekund potrzebowali goście ze Żmigrodu, aby wywieźć z Dzierżoniowa komplet punktów. Choć po pierwszej połowie prowadziliśmy z Piastem 1:0 po golu Grześka Borowego, w drugiej zostaliśmy zepchnięci do defensywy i w przeciągu jednej minuty straciliśmy dwa gole. Najpierw z karnego trafił Jaros, chwilę potem wynik ustalił Moryson.

Ostatnie pojedynki z Piastem nie kończyły się dla naszego zespołu pomyślnie, tak też było i tym razem, choć dzisiaj przegraliśmy na własne życzenie i co drażni najbardziej, w przeciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy faktu, iż żmigrodzianie do Dzierżoniowa przyjechali osłabieni brakiem Michała Koźlika, Krystiana Jajko czy przede wszystkim pauzującego za kartki Mikołaja Juchacza. Pełna relacja z meczu na http://lechia.infoddz.pl

LECHIA: Spaleniak – Korkuś, Słonecki, Orzechowski (88′ Juźwik), Paszkowski, Szukiełowicz, Pietkiewicz, Buryło, Borowy (83′ Tomkiewicz), Lechocki (65′ Brzezicki), Szydziak (76′ Bolisęga)

GOLE: 1:0 Borowy (32′), 1:1 Jaros (63′ karny), 1:2 Moryson (64′)