Strona główna Dzierżoniów Święto Seniora po raz trzeci w Dzierżoniowie

Święto Seniora po raz trzeci w Dzierżoniowie

101
0
UDOSTĘPNIJ
Będą porady zdrowotne, wykłady i występy artystyczne – burmistrz Dzierżoniowa i Dzierżoniowska Rada Seniorów zapraszają 10 października do Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury na „III Dzierżoniowski Dzień Seniora”.

Początek imprezy w sali koncertowej DOK (ul. Świdnicka 23) o godz. 10.00. Wstęp jest wolny, zapraszamy wszystkich zainteresowanych.


W trakcie tej części imprezy będzie można skorzystać z bezpłatnych badań, porad, konsultacji zdrowotnych i medycznych (dietetyk kliniczny, pomiar cukru/ciśnienia, konsultacje podologiczne), wypełnić formularz zgłoszeniowy uprawniający do otrzymania Karty Seniora. Na specjalnych stanowiskach będzie też można zasięgnąć porad odnośnie protetyki słuchu oraz porad fizjoterapeuty w zakresie rehabilitacji i ortopedii oraz dotacji do sprzętu. Przewidziano także poczęstunek oraz niespodziankę.
W programie:

➡️Występy zespołów: „Dzierżoniowskie Wrzosy” z PZERiI, „Katarynki” z DDS+
➡️JAK DOBRZE WYGLĄDAĆ W KAŻDYM WIEKU
– Nowoczesna Stylistka Joanna Szymoniak,
– Kosmetolog Klaudia Lekka Salon Urody Satysfakcja,
– Fryzjer Stylista Monika Betnar,
pokażą co robić aby wyglądać naprawdę atrakcyjnie bez względu na wiek!
➡️SENIORZE, RUCH TO ZDROWIE…- wykład i pokaz ćwiczeń – Bartłomiej Izydorczyk-Styś z Centrum Rehabilitacji i Zdrowego Odżywiania „Gaja
➡️Losowanie nagród

Druga część Dnia Seniora – Babski Kabaret, czyli „Old Spice Girls” rozpocznie się o godz. 17.00 (wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki do odebrania w Biurze Promocji Urzędu Miasta i Dzierżoniowski Ośrodek Kultury (DOK))
Zapraszamy!