Strona główna Dzierżoniów Gala Sylwestrowa w Kinoteatrze ”Zbyszek”

Gala Sylwestrowa w Kinoteatrze ”Zbyszek”

92
0
UDOSTĘPNIJ

Zapraszamy serdecznie na Galę Sylwestrową World Hit’s, podczas której czterech wybitnych śpiewaków operowych wykona w asyście Orkiestry Symfonicznej największe światowe przeboje, arie operowe, musicalowe oraz najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocelli, Canadian Tenors i grupy Il Divo. .

MORNINGSTARS MUSIC AGENCY PRODUCTION
WORLD HIT’S – NAJWIĘKSZE ŚWIATOWE
PRZEBOJE
TENOR’S BEL’CANTO SYMFONICZNIE
ROYAL SYMPHONY ORCHESTRA
 Lidia Targowska/producent
Oleksandr Dragan – Dyrygent
Soliści Modern Ballet
Kwartet tworzą profesjonalni śpiewacy, którzy są laureatami międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych:

Vasyl Ponayda, tenor: solista Lwowskiej Państwowej Filharmonii,

Roman Trokhymuk, tenor: solista Lwowskiego Narodowego Teatru Opery i Baletu S. Kruszelnickiej

Taras Hlova, tenor: Lwowska Narodowa Akademia Muzycznej im M. Łysenki

Roman Antonyuk, baryton: solista Chóru Revutskogo w Kijowie, wykładowca na Lwowskiej Narodowej Akademii Muzycznej im M. Łysenki

TENOR’S BEL’CANTO  To obecnie jedna z najlepszych grup tenorowych na świecie. Repertuar powstał na kanwie najpiękniejszych arii i piosenek zarówno opery jak i pop kultury. Znakomici wokaliści nie mają sobie równych a doskonałe opracowania na 4 męskie głosy sprawiają, że każdy ich koncert jest wyjątkowym wydarzeniem muzycznym o randze międzynarodowej.
Członkowie kwartetu są obdarzeni naturalnym pięknie brzmiącym głosem. Wykorzystując niezwykłą mieszankę klasycznej opery i najnowocześniejszych piosenek popkultury. Tenors Bel’Canto jest niezwykle energetycznym kwartetem wokalnym, rozgrzewającym do czerwoności każdą publiczność. Rozległy repertuar zespołu wykonywany jest mistrzowsko w językach: francuskim, hiszpańskim, włoskim, polskim, angielskim, rosyjskim, ukraińskim i chińskim. Ich wokalny styl został określony w międzynarodowej prasie mianem wyrazistej i niezwykle barwnej ekspresji a ich męski wizerunek sceniczny dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno ze względu na mistrzowskie i wirtuozowskie produkcje artystyczne jak i ze względu na świetną komunikację artystów z publicznością.Artystyczny wizerunek tych znakomitych wokalistów sięga do dalekiej tradycji światowej pop kultury.
Program powstał na kanwie wielkich przebojów A. Bocelli czy też grupy Il Divo. Program World Hit’s jest jednym z najciekawszych propozycji wokalnych w Europie.Każdy członek zespołu wnosi swój specyficzny i indywidualny talent. Od momentu powstania w 2007 roku, kwartet wystąpił w słynnych salach koncertowych Europy i Ukrainy z wieloma znakomitymi orkiestrami, w tym Wrocławskiej Orkiestry Symfonicznej, Płockiej Orkiestry Symfonicznej, Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, Lviv Chamber Orchestra „Leopolis”, Orkiestra Kameralna „Brevis”, Orkiestrą Kameralną „Virtuozy Lwowa,” Orkiestrą Kameralną „Harmonia Nobile” Sarajevo Philharmonic Orchestra, Orkiestra Symfoniczna i Czernihów „FILHARMONIA.” Tenors Bel’Canto współpracowali z takimi dyrygentami jak: Krzesimir Dębski ( Polska ), Serhij Burko (Lwów), Ruslan Dorozhivskyy (Iv. – Frankowsk), Myron Kril (Tarnopol), Ivo Lipanovich (Chorwacja. Artystyczny obraz tych znakomitych wokalistów sięga do dalekiej tradycji światowej pop kultury z wielką klasą. Program powstał na kanwie wielkich przebojów A. Bocelli czy też grupy Il Divo. Program World Hit’s jest jednym z najciekawszych propozycji wokalnych na świecie.