Strona główna Alarmowy Bieg policjantów

Bieg policjantów

91
0
UDOSTĘPNIJ

Policjanci powiatu dzierżoniowskiego brali udział w Biegu z Policją, który odbył się w ubiegłym tygodniu w Górze

25 sierpnia br., na starcie finału Biegu z Policją stanęło ponad 230 gotowych do wspólnej rywalizacji biegaczy. Wśród nich był Kierownik Posterunku Policji
w Piławie Grzegorz Baraniuk i emerytowany Komendant Komisariatu Policji w Bielawie Eugeniusz Marcinowski.

Impreza miała charakter otwarty, w związku z tym na 10-kilometrowej trasie wyznaczonej ulicami miasta Góra do mety pobiegli wszyscy chętni zawodnicy.
Patronat honorowy nad imprezą objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji. Zawody rozpoczęły się o godz. 16.00 na stadionie sportowym w Górze.
Na starcie biegu do wspólnej rywalizacji stanęło ponad 230 zawodników, a wśród nich byli Kierownik Posterunku Policji w Piławie Górnej Grzegorz Baraniuk i emerytowany Komendant Komisariatu
Policji w Bielawie Eugeniusz Marcinowski. W trakcie zawodów rozgrywane były również Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 kilometrów.
Nasi zawodnicy osiągnęli odpowiednio w kategorii Open Grzegorz Baraniuk z czasem 42:37 – 51miejsce, Eugeniusz. Marcinowski z czasem 51:15 zajął 166 miejsce, w kategoriipolicjantów  Grzegorz Baraniuk był 24, a Eugeniusz Marcinowski  59.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

kom. Marcin Ząbek
KPP Dzierżoniów