Strona główna Bielawa Mistrzostwa Świata w pływaniu synchronicznym Budapeszt 2018

Mistrzostwa Świata w pływaniu synchronicznym Budapeszt 2018

316
0
UDOSTĘPNIJ

Dwie zawodniczki LUKS Aquarius Bielawa Pływanie Synchroniczne reprezentowały Polskę na Mistrzostwach Świata Juniorek Budapeszt 2018.

Barbara i Katarzyna Socha ( bo o nich mowa) będąc członkami Kadry Narodowej wystąpiły w konkurencji Team Techniczny i Team Dowolny ( link do występu https://www.facebook.com/PlywanieSynchroniczne/videos/2305953589431536/ ).

Był to najlepszy start reprezentantek Polski na zawodach tej rangi, dziewczęta zdobyły 18m pokonując zawodniczki z Chorwacji, Turcji, Serbii czy Australii. Dziewczyny od ponad 11 lat trenują w bielawskim klubie i wraz z koleżankami wielokrotnie zdobywały tytuł Mistrzyń Polski. To już kolejne zawodniczki z LUKS Aquarius ( po Arlecie Nita ,Marcie Bukowskiej i Julii Cios startujące w ubiegłych latach w Mistrzostwach Europy) udowadniające, że pasją i pracowitością można spełnić marzenia nawet mieszkając w niewielkich miejscowościach. Możliwości są w serduchach.

Zarząd klubu i koleżanki bardzo są dumne z Kasi i Basi – świetnych zawodniczek, bardzo dobrych uczennic ( przy okazji dziękujemy G2 w Bielawie za wsparcie w ostatniej fazie przygotowań), i bardzo koleżeńskich, fajnych dziewczyn po prostu.