Strona główna Bielawa Remonty w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Oddziałami Gimnazjum...

Remonty w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Oddziałami Gimnazjum w Bielawie

187
0
UDOSTĘPNIJ

Korzystając z wakacji Szkoła Podstawowa nr 10 wykonuje remonty i modernizacje zarówno w budynku przy ulic Grota Roweckiego, jak i w budynku przy ulicy Parkowej. Oprócz remontów prowadzonych wewnątrz sal lekcyjnych, siłowni i łazienek, miasto przeprowadziło wymianę zniszczonej nawierzchni szkolnego placu zabaw. Uczniów „Dziesiątki” ucieszy z pewnością remont sanitariatów w budynku przy ulicy Parkowej.

Tutaj wykonano między innymi: montaż drzwi, ułożenie płytek na ścianach i podłodze, malowanie sufitów i ścian, modernizację oświetlenia i montaż nowych umywalek. Natomiast w salach lekcyjnych i siłowni w budynku przy ul. Grota Roweckiego wykonano nowe tynki, malowanie oraz wyrównanie posadzek i ułożenie wykładziny.

Obecnie wakacje znajdują się na półmetku, a do zrobienia pozostało jeszcze dużo. W planach jest bowiem m.in: modernizacja boiska szkolnego ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Parkowej 12. Wszystko po to, by po wakacjach, uczniowie mogli rozpocząć naukę w bardziej komfortowych warunkach.