Strona główna Dzierżoniów „Pozytywnie Zabiegani” w świetle i kolorze

„Pozytywnie Zabiegani” w świetle i kolorze

118
0
UDOSTĘPNIJ

5-osobowe drużyny z firm, instytucji, stowarzyszeń i klubów już po raz drugi będą mogły zmierzyć się w charytatywnej sztafecie „Pozytywnie Zabiegani” w Alei Bajkowych Gwiazd podczas festynu kończącego wakacje. 1 września jej uczestnicy pobiegną w wieczornym biegu na rzecz Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci, które opiekuje się m.in. trójką dzieci z Dzierżoniowa.

Warto już dziś rozpocząć kompletowanie składu drużyn. W tym roku bieg odbędzie się pod hasłem „Światło i kolor”. To właśnie one będą rządzić na trasie biegu, który rozpocznie się rozgrzewką z Fit Matka Wariatką, czyli Joanną Kajsturą, o godz. 20.30. Będzie widowiskowo! Mile widziane będą wszystkie elementy nawiązujące do charakteru biegu – kolorowe i świecące. Każdy uczestnik będzie miał do pokonania dystans 500 m. Gwarantowana świetna zabawa, zespołowa integracja, zdrowa, sportowa rywalizacja, a dla zwycięzców – nagrody.

No i oczywiście satysfakcja z tego, że zrobimy coś innego dla innych, bo warunkiem udziału w biegu jest wpisowe – 250 zł od drużyny – które trzeba wpłacić na konto Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Prowadzi ona domowe hospicjum dla dzieci nieuleczalnie i przewlekle chorych i opiekuje się dziećmi w ich własnych domach na całym Dolnym Śląsku.

Pierwsza sztafeta charytatywna „Pozytywnie zabiegani odbyła się w ubiegłym roku. Zwyciężyła ją drużyna MKS 9. Drudzy na mecie byli dzierżoniowscy strażacy, a trzeci – reprezentanci Lincoln Electric Bester. Na starcie pojawiło się ponad 200 osób z ponad 40 drużyn.

WARUNKI UDZIAŁU:
1. Zgłoszenie drużyny – wystarczy imię i nazwisko kapitana – na adres e-mail aogrodowicz@um.dzierzoniow.pl, tel. 74 645 03 81. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 sierpnia.
2. Wpłata 250 zł na konto Fundacji: 69 1140 1140 0000 2052 8800 1001 – mBANK Oddział Korporacyjny, 50-136 Wrocław, plac Jana Pawła II 9 z dopiskiem: „Pozytywnie Zabiegani dla dzieci z powiatu dzierżoniowskiego”, nazwa firmy/klubu lub imię i nazwisko (w przypadku zgłoszeń indywidualnych).

Regulamin sztafety