Strona główna Dzierżoniów Grand Prix w Siatkówce Plażowej

Grand Prix w Siatkówce Plażowej

160
0
UDOSTĘPNIJ

Na piaszczyste boisko przy basenie odkrytym na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zapraszamy wszystkich miłośników piłki siatkowej. W wakacje rusza kolejna edycja Grand Prix w Siatkówce Plażowej.

Inauguracyjny turniej tegorocznej edycji zostanie rozegrany 1 lipca 2018 roku. Zapisy prowadzone będą przed turniejem do godziny 10:00 (wejście boczne na basen od strony boiska). W Grand Prix mogą brać udział 2-osobowe drużyny męskie, 3-osobowe drużyny żeńskie lub 3-osobowe drużyny mieszane (2 kobiety +1 mężczyzna).

Wpisowe wynosi 15 zł w każdym turnieju od drużyny, w które wliczone jest wejście na basen. Grand Prix składa się z 3 turniejów eliminacyjnych oraz turnieju finałowego. W turnieju finałowym zagra 8 najlepszych drużyn z eliminacji, a odbędzie się on na boisku do siatkówki plażowej przy Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie.

Terminy pozostałych turniejów: 15.07; 29.07; 12.08 (finał).

W turniejach eliminacyjnych dla trzech najlepszych drużyn organizatorzy ufundowali puchary. Natomiast drużyny, które zajmą miejsca I-III w turnieju finałowym otrzymają nie tylko okazałe puchary, ale także nagrody finansowe o wartości 600, 400 i 200 zł.

Regulamin Grand Prix znajduje się na stronie internetowej  www.hotelosir.pl.