Strona główna Bielawa Festyn Rodzinny w Przedszkolu Publicznym nr 4

Festyn Rodzinny w Przedszkolu Publicznym nr 4

263
0
UDOSTĘPNIJ

W Przedszkolu Publicznym nr 4 rokrocznie organizowany jest Festyn Rodzinny, podczas którego dzieci świętują Dzień Mamy, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Jest to okazja, aby rodzice mogli pobawić się z dziećmi w miejscu, gdzie dzieci na co dzień spędzają wiele godzin. W tym roku, gościem festynu był także burmistrz Piotr Łyżwa.

Przy okazji organizacji festynu dyrekcja angażuje chętnych rodziców do współpracy przy wykonaniu dekoracji, prowadzenia wspólnych zabaw, organizowania atrakcji (tj. zaplatanie kolorowych warkoczyków, malowanie buzi, bańki mydlane itp.) czy pieczenie ciast.

Podczas tegorocznego festynu dzieci mogły się pochwalić swoimi umiejętnościami wokalnymi, tanecznymi czy gry w szachy. Przy okazji wyeksponowały galerię prac plastycznych na 100-lecie Niepodległości pod hasłem „Dumni z Polski.”

Wszystkie te działania oraz samo uczestnictwo w festynie wspaniale integruje środowisko rodziców, dzieci oraz pracowników naszego przedszkola. Dzięki zaangażowaniu pracowników przedszkola, rodziców oraz pomocy i wsparciu różnych firm, marketów, hurtowni i osób prywatnych nasz festyn był bardzo udany.

Opr. PP4