Strona główna Alarmowy Policjanci uczestniczyli w V Powiatowych Targach Pracy i Edukacji.

Policjanci uczestniczyli w V Powiatowych Targach Pracy i Edukacji.

156
0
UDOSTĘPNIJ

5 czerwca w Zespole Szkół nr 2 w Dzierżoniowie odbyły się V Powiatowe Targi Pracy i Edukacji. Swoje stoisko miała także Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie z ofertą służby w formacji mundurowej.

W Zespole Szkół nr 2 w Dzierżoniowie odbyły się V Powiatowe Targi Pracy i Edukacji. W trakcie ich trwania pracownik kadr Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie oraz sami policjanci zapoznawali zainteresowanych z możliwościami wstąpienia w szeregi policji. Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie www.policja.gov  oraz pod numerem telefonu 74-832-22-04, osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, a także w Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy ul. Gen. I. Połbina 1 oraz w siedzibach komend miejskich i powiatowych Policji województwa dolnośląskiego w razie pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów:

• 713404044
• 713403453
• 713403508
• 713404856

podkom. Marcin Ząbek
KPP w Dzierżoniowie