Strona główna Alarmowy Tylko w ciągu jednego dnia policjanci zatrzymali trzy osoby, które posiadały przy...

Tylko w ciągu jednego dnia policjanci zatrzymali trzy osoby, które posiadały przy sobie narkotyki

149
0
UDOSTĘPNIJ

Policjanci ujawnili marihuanę i amfetaminę u trzech mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego podczas policyjnych działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej.

Funkcjonariusze policji z powiatu dzierżoniowskiego zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Wszystkie trzy osoby zamieszkują na naszym terenie i są
w wieku od 18 do 39 lat. Do zatrzymań doszło w trakcie działań przeprowadzonych na terenie miasta, a ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej. W trakcie wykonywanych czynności policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę.

Obecnie policjanci nadal szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

podkom. Marcin Ząbek

KPP Dzierżoniów