Strona główna Alarmowy Zdarzenia drogowe

Zdarzenia drogowe

142
0
UDOSTĘPNIJ

16 maja przed 9:00 w Bielawie na ul. Parkowej doszło do zdarzenia drogowego. Zderzył się ford kierowany przez 39 letniego mężczyznę z chreslerem, prowadzonym przez 60-latka.

Z uwagi na rozbieżne relacje uczestników kolizji, postępowanie będzie prowadzone przez bielawskich wykroczeniowców.

17 maja 2018r. przed 6:00, w Wilkowie Wielkim doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący manem, 58-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków ruchu, nie zapanował nad pojazdem, przejechał przez przeciwległy pas ruch i najechał na przydrożne drzewo, znak oraz ogrodzenie. Kierujący był trzeźwy i nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. Na sprawcę nałożono mandat karny.

Około 9:00, 18 maja, na ulicy Sikorskiego w Bielawie doszło do kolizji drogowej. Kierujący nissanem 29 – letni mężczyzna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 24-latkowi prowadzącemu audi, doprowadzając do zderzenia bocznego. Nikt nie doznał poważnych obrażeń, a na sprawcę nałożono mandat karny

Około 10:30, 18 maja, na skrzyżowaniu ulic Kłodzkiej i Półwiejskiej w Łagiewnikach doszło do kolizji drogowej. Kierujący volkswagenem 57 – letni mężczyzna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 22-latkowi prowadzącemu lexusa. Ten z kolei, aby uniknąć zderzenia odbił kierownicą i uderzył w przydrożną skrzynię transformatorową. Nikt nie doznał poważnych obrażeń, a na sprawcę nałożono mandat karny.

18 maja około 15:30 w Mościsku doszło do zdarzenia drogowego. W skodę kierowaną przez 35 letniego mężczyznę uderzył niezabezpieczony element z jadącego z naprzeciwka samochodu ciężarowego. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będzie Zespół ds. Wykroczeń.

Przed 23:00, 19 maja w Niemczy doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci ustalili, że kierujący samochodem volkswagen, 59 letni mężczyzna, w sposób nieprawidłowy wykonał manewr wyprzedzania i doprowadził do zderzenia bocznego z jadącym z przeciwnego kierunku mercedesem prowadzonym przez 40-latka. Nikt nie doznał poważnych obrażeń, a na sprawcę nałożono dwa mandaty karny, gdyż jak się okazało nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

Po 12:00, 21 maja, na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Korczaka w Dzierżoniowie doszło do kolizji drogowej. Kierujący volkswagenem 19 – letni mężczyzna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 23-latkowi prowadzącemu forda, doprowadzając do zderzenia bocznego. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będzie Zespół ds. Wykroczeń.